Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Карантин у Голлівуді: Самоізоляція надихнула Мартіна Скорсезе на короткий метр

29.05.2020
об 17:35

Голлівудський актор Мартін Скорсезе зняв короткометражну стрічку про свою самоізоляцію для телеканалу BBC, про це повідомило видання The Hollywood Reporter.

Фільм Скорсезе вийшов 28 травня в рамках заключної серії програми британської антикознавиці Мері Берд (Lockdown Culture With Mary Beard) про вплив COVID-19 на світову культуру.

У своїй кінороботі режисер розмірковує на тему того, як пандемія позначиться на його майбутній діяльності в галузі кіновиробництва, а також на стосунках з близькими. «Я з нетерпінням чекаю наслідків цих подій», – зазначив Мартін Скорсезе.

Торкаючись теми вимушеної самоізоляції, він провів паралелі з класичними фільмами. Зокрема, зі стрічкою «Не та людина» Альфреда Хічкока про арештованого за безпідставними обвинуваченнями музиканта.

У короткометражці Скорсезе свою думку про майбутнє кіновиробництва також висловив американський кінорежисер Лі Деніелс, який переконаний, що карантин у Голлівуді – це прекрасна можливість для режисерів проявити себе з незвичайного боку.

Джерело: bykvu.com

Читайте також:

Український серіал «Обручка з рубіном» підкорює світ
Новини

Український серіал «Обручка з рубіном» підкорює світ

Українська адаптація корейського серіалу «Обручка з рубіном» продовжує підкорювати світ. Доля двох сестер Анни та Яни, їх взаємини й найбільш несподівані сюжети навколо їхнього життя, припали до душі глядачам багатьох країн світу.

27.05.2020
об 19:27

Тепер всі чотири сезони «Нюхача» на Amazon Prime!
Новини

Тепер всі чотири сезони «Нюхача» на Amazon Prime!

Цього тижня відбудеться довгоочікуваний міжнародний реліз четвертого сезону «Нюхача» на Amazon Prime, проєкт буде доступним для покупки і оренди (TVOD / EST) з англійськими субтитрами.

29.05.2020
об 13:19