Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Каннський кінофестиваль відкриє свій онлайн-кіноринок 22 червня

20.04.2020
об 15:24

У ці складні для всього світу часи й для кіногалузі зокрема Каннський фестиваль оголосив, що не має намірів зупинятися.

– Ніхто не знає, як складеться ситуація у другому півріччі й чи буде можливість організовувати великі кінематографічні заходи, такі як Каннський міжнародний фестиваль, у 2020 році, – заявив генеральний директор фестивалю Тьєррі Фремо. – Тож цього року ми вирішили докорінно змінити схему. І перша ініціатива – онлайн- кіноринок, запущений Жеромом Пійяром, заступником директора фестивалю. У ході його організації ми врахували думки багатьох спеціалістів у галузі кіно зі всього світу.

Таким чином, Каннський кінофестиваль оголошує про запуск онлайн- ринку Marché du Film Online, створеного з метою підтримки міжнародної кіноіндустрії й надання допомоги професіоналам. Він відбудеться з 22 по 26 червня. Цей новий формат буде максимально наближений до досвіду, отриманого в Каннах, завдяки рекламі в режимі реального часу й зустрічам. Організатори запропонують інноваційні альтернативи для полегшення бізнесу та спрощення зв’язків професіоналів зі всього світу.

Для спеціалістів кіноіндустрії у рамках Інтернет-кіноринку будуть працювати:

Віртуальні стенди для торгових агентів: торгові компанії зможуть зв’язуватися з покупцями й представляти свої нові фільми й проєкти в онлайн-просторі – цифровому еквіваленті свого стенда в Каннах.

Віртуальні павільйони для організацій: заклади зі всього світу представлять свої національні кінематографи, свої кінопрокати й місця зйомок, підтримають своїх продюсерів і організують зустрічі у віртуальному просторі, як це вони звичайно роблять у своєму павільйоні у Village International.

Онлайн-покази: учасники зможуть записатися на прийом і організувати зустрічі через мережевий додаток Match & Meet Film Market, який тепер передбачає відеодзвінки.

Онлайн-покази: покази фільмів, які вже повністю завершені й перебувають в постпродакшені, і презентації проєктів будуть заплановані в попередньо встановлений час приблизно в 15  віртуальних кінотеатрах, щоб зберегти емуляцію ринку й час перегляду та переговорів. Торгові моделі будуть організовані для покупців у різних часових поясах. Платформа буде організована на технології Cinando з дотриманням суворих заходів безпеки –DRM, індивідуальний водяний знак, управління й моніторинг записів у ефірах в режимі реального часу (Cinando – це платформа, запущена Кіноринком у 2003 році, яка стала першою мережею для орієнтування в кіноіндустрії: контакти, фільми, проєкти в розробці, екрани тощо).

Програми і конференції: вони здебільшого будуть перенесені в цифровий простір: Cannes Docs, Cannes Next, Producers Network, Goes to Cannes, Frontières або Fantastic 7 будуть адаптовані для того, щоб пропонувати об’єднанням творців, продюсерів, агентів продажу такі самі можливості зустрітися й представити свої проєкти. Marché du Film Online запропонує також «швидкі зустрічі» з композиторами, видавцями і продюсерами. Програма Cannes XR, присвячена світу занурення, представить свої проєкти в середовищі, яке дозволяє перегляд фільмів з гарнітурою віртуальної реальності.

 ЖЕРОМ ПІЙЯР заявив: -У цій складній ситуації кіноіндустрія заявляє про необхідність весняної зустрічі. Опитування, яке ми провели минулого тижня серед дистриб’юторів по всьому світу, показало, що 80% із них зацікавлені в онлайн-ринку й 66% мають можливість купувати(здебільшого готові фільми, а також фільми в постпродакшені та ті, які ще перебувають в процесі виробництва).Звичайно, ми не замінимо Marché du Film Online досвід Канн, але ми відтворимо частину його суті он-лайн, пропонуючи професіоналам ефективну й діючу платформу для демонстрації фільмів, їх купівлі, фінансування проєктів, пошуку партнерів. Це також експеримент нової моделі ринку, яка дозволить професіоналам, у яких не було коштів чи часу приїхати в Канни, взяти в ньому участь.

Найближчим часом і до 29 травня акредитація на Marché du Film Online буде доступна професіоналам галузі за ціною 95 євро (за попередньою заявкою), а далі – за звичайною ціною 195 євро (акредитація включає один рік передплати на Cinando).

Читайте також:

Новини

Стартував пітчинг ідей для он-лайн платформ

Лідери кіновиробництва, компанії Star Media і Apple Tree розпочали спільний пітчинг ідей проектів для онлайн-платформ.

10.04.2020
об 09:12

Новини

PITCH UA 2 оголошує серію онлайн інтерв'ю "розмови з Голлівудом"

Ключові експерти конкурсу PITCH UA 2 Адам Сигель і Джош Вайнсток проведуть серію онлайн інтерв'ю з відомими продюсерами, режисерами і сценаристами Америки. Бесіди будуть проходити у режимі он-лайн, та матимуть синхронний переклад на українську мову. Тож усі бажаючі зможуть долучитися до перегляду.

16.04.2020
об 12:58