Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Канни в мініатюрі: Розпочалися вечори Special Cannes 2020

28.10.2020
об 18:46

Прямо зараз на Круазет відбувається Special Cannes 2020. Дотримуючись соціальної дистанції, поціновувачі Каннського кінофестивалю збираються, щоб подивитися фільми, що увійшли до скороченої програми заходу, якого могло б і не бути, проте завдяки наполегливості організаторів подія все ж стала можливою. Хоча й зазнала деякої трансформації, а стрічки, які мали би презентуватися у травні в межах події з приставкою «Офіційний відбір Канн-2020», демонструвалися деінде. Зокрема, на фестивалях у Торонто та Сан-Себастьяні.

Ввечері 27 жовтня розпочався Каннський кінофестиваль, точніше його мініверсія Special Cannes 2020. Як ми пам’ятаємо, у травні провести повноцінний захід не представлялося можливим через карантин. Організатори однієї з найбільших кіноподій світу вирішили не модифікувати її в онлайн-версію. І ось дочекавшись більш-менш сприятливих умов Фестивальний Палац Канн приймає гостей з незвичним для нього аксесуаром у дрес-коді – захисна маска на обличчі. За словами очевидців, на урочистий захід прийшло приблизно тисяча людей. Варто зазначити, що кожен, хто вчора прийшов хотів потрапити на червону доріжку мав не тільки тримати дистанцію, буди в масці, а й проходив крізь спеціальну арку, схожу на металошукач, яка обприскувала відвідувача дезінфікуючим туманом, одночасно купаючи в ультрафіолетовому світлі.

Звісно, програма Special Cannes 2020 дещо відрізняється від тої, до якої звикли гості. Упродовж трьох вечорів продемонструють чотири фільмі разом із конкурсною добіркою короткого метру. Перший вечір відкривав фільм The Big Hit! режисера Еммануеля Куркола. Також гості та учасники кінофестивалю подивляться стрічку японської режисерки Наомі Кавасе True Mothers, кінороботу грузинського режисера Деа Кулумбегашвілі Beginning, а ще французьку комедію The French Tech Бруно Подалідеса, яка і стане фільмом-закриття фестивалю.

Не зважаючи на те, що гості могли собі дозволити прийти на червону доріжку без краватки та те, що сам захід є мініверсією того великого травневого фестивалю, до якого всі так звикли, на учасників цього маленького фестивалю очікує церемонія нагородження та Золота пальмова гілка за найкращий короткометражний фільм.

 

Джерело: Hollywood Reporter

 

Читайте також:

Наслідки карантину для американських кінотеатрів
Новини

Наслідки карантину для американських кінотеатрів

У будь-якій діяльності пауза чи тривала перерва дається взнаки. Ніхто не міг передбачити, що у 2020 році світ майже одночасно піде на карантин. Звісно, на всіх сферах цей період позначиться по-різному. Титани кінопрокату аналізуючи ситуацію, в якій ми всі опинилися, говорять про те, що вони відчуватимуть наслідки пандемії ще упродовж двох років.

09.06.2020
об 11:06

Новини

Американська кіностудія відмовляється від прокату дорогих фільмів

Наразі один з кіногігантів відмовляється випускати багатобюджетні стрічки у прокат допоки всі кінотеатри в Америці не почнуть працювати, а ситуація на ринку не стабілізується.

10.09.2020
об 16:03

Новини

Названі дати 73-го Канського фестивалю

73-й Канський фестиваль повинен був проходити у травні цього року, але через пандемію його старт відтермінували. І от тепер організатори оголосили нову дату проведення кіносмотру, а також його програму.

29.09.2020
об 13:19