Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Канни 2021 знову пройдуть без участі одного з головних представників індустрії потокового сервісу Netflix

06.06.2021
об 16:06

Каннський кінофестиваль та стрімінговий сервіс Netflix продовжують зберігати прохолодні стосунки. Фестиваль та платформа все ще не можуть подолати свої розбіжності, і тому глядачі у Франції знову ​ будуть позбавлені можливості побачити улюблені фільми від Netflix на великому екрані.

 

Генеральний директор Каннського міжнародного кінофестивалю Тьєррі Фремо повторює, що на фестивалі діє правило, згідно з яким фільми, що беруть участь у конкурсі, повинні виходити в місцевому кінотеатрі. У свою чергу Netflix бажає представляти свої фільми як на конкурсі, так і на власній платформі.

 

Як говорять представники фестивалю, уже були потенційні фільми «Сила собаки» Джейн Кемпіон та «Божа рука» Паоло Соррентіно, які могли брати участь у конкурсній програмі, тому команда шкодує, що не змогла домовитись про їх присутність. Серед інших фільмів Netflix, які потенційно могли дебютувати на фестивалі цього року, є «Блондинка» Ендрю Домініка, «Винні» Антуана Фукуа, «Тим сильніше вони падуть» Джеймеса Самуеля, «Мюнхен» Крістіана Швохова, «Беккет» Фердінандо Чито Філомаріно та «Велика помилка» Жан-П'єра Жоне.

 

Два роки тому один фільм Netflix насправді брав участь у самостійній програмі «Двотижневик режисерів», що проходить паралельно з фестивалем. Проте крім цього, жоден фільм Netflix не був на Каннах з 2017 року.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Спайк Лі знову очолить журі Каннського кінофестивалю у 2021 році

Організатори вже планують Каннський кінофестиваль на 2021 рік. Ймовірно, його проведуть в червні або липні.

09.01.2021
об 16:35

Новини

Каннський кінофестиваль може відбутися влітку

Каннський кінофестиваль має оголосити до кінця січня, чи дотримуватимуться організатори планів на травень, або ж муситимуть перенести подію на літо, навіть відомі приблизні дати – з 5 по 25 липня.

23.01.2021
об 11:20

Новини

Фільм «Аннетт» з Маріон Котіяр та Адамом Драйвером відкриє Каннський кінофестиваль

Нова драма французького режисера Леоса Каракса «Аннетт» з Маріон Котіяр та Адамом Драйвером у головних ролях 6 липня відкриє 74-й Каннський кінофестиваль.

19.04.2021
об 15:09

Новини

Зірки та організатори готові до Каннського кінофестивалю 2021 року

Повернення Каннського кінофестивалю стане гучною подією липня, після того, як минулого року організаторам довелось його відмінити. Навіть маючи невелику кількість американських фільмів, у 2021 році не повинно бракувати відомих авторів, режисерів та гламурних зірок індустрії.

25.04.2021
об 14:42