Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Іванна Сахно поділилась подробицями зйомок фільму Let It Snow

28.08.2020
об 14:50
Автор: Дар'я Мирошниченко

Днями на 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» відбувся спеціальний закритий показ фільму Let It Snow. Наступного дня виконавиця головної ролі Іванна Сахно дала пресконференцію. Під час якої розповіла, скільки тривали зйомки фільму, які складнощі виникали в засніжених горах Грузії, які фільми ще збирається продюсувати та чому їй важливо бути присутньою на кінофестивалі в складі журі.

 

 

У залі є вільні місця, але їх займати не можна, адже карантин триває й треба додержуватись тих рекомендацій, які прописало МОЗ. У організаторів 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» добре виходить проводити захід, дотримуватись всіх обмежень. Однак секція «Спеціальні події» - одна з найцікавіших та найпривабливіших для глядача й саме під час цих сеансів буває дуже сумно від того, що аншлаг відбувається з вакантними кріслами, перев’язаними стрічками, а за дверима лишаються ті, хто не квапився бронювати квиток. Ось і на закритий показ психологічного трилеру Let It Snow змогли потрапити не всі охочі.

 

 

Під час пресконференції хтось із журналістів пропонує виконавиці ролі Мії розповісти, про що фільм.

 

«Протягом зйомок творча група докладала багато зусиль. Ми кожного дня мали подолати себе, адже пересуватися в горах було неймовірно складним фізичним навантаження. Думаю, правильно дати змогу глядачу побачити фільм і самостійно сформувати свою думку про запропоновану нами історію», - відповіла ІВАННА САХНО.

 

 

Оскільки Let It Snow знімався в екстремальних умовах, то кількість людей на знімальному майданчику й чисельність робочих змін була обмеженою. Усього творча група провела у горах Гуадарії 25 днів, з них зйомочними були 23. За словами актриси, цього часу вистачило, аби змоделювати й відтворити поведінку її героїні.

 

«Звичайно, на час знімального процесу емоційний стан був важкий. Я готувалася до того, що буде достатньо непросто. Саме це мене й зацікавило у цьому проєкті. Мені протягом певного часу хотілося зробити щось подібне, де буде складно фізично й емоційно. Коли я пригадую самі зйомки, відчуваю велику вдячність команді. Нас було небагато й ми мусили спостерігати одне за одним, дивить і допомагати. У дні підйомів високо в гори у нашої асистентки по акторах починалась кровотеча з носа, також були випадки, коли люди непритомніли. Навіть в мене був момент, коли я втратила свідомість у кадрі. Рухатись у засніжених горах достатньо важко. Були моменти, коли настільки виснажувались, що не мали сил для подальшої роботи. До того ж ми доволі мало спали. Однак я сприймаю це як можливість вивчати себе й людей в екстремальних ситуаціях. З іншого боку, іноді виникало відчуття, ніби ми проживаємо один досить довгий день протягом 4 місяців, натомість це були всього лише 25 діб», - згадує процес фільмування ІВАННА САХНО.

 

 

Голлівудська актриса, українського походження цікавиться сучасним вітчизняним кіно, спостерігає за розвитком наших режисерів. Так, у минулому році їй сподобався фільм Нарімана Алієва «Додому», а от знятися вона би хотіла у Валентина Васяновича.

 

«В Америці існує проблема  з українськими фільмами, які є незалежним кіно. Їх важко знайти й неможливо купити онлайн. Наприклад, я б хотіла подивитись «Мої думки тихі», чула багато хороших відгуків, правда, на Одеському кінофестивалі в мене не було можливості подивитися цей фільм, тепер чекаю, коли вийде в онлайн-прокат», - поділилась з представниками ЗМІ актриса.

 

 

Також Іванна додала, що майже не дивиться хорор, однак працювати над фільмами в такому напрямку їй цікаво. Вона навіть стала копродюсером кінопроєкту Станіслава Капралова й планує надалі розвиватися в цій сфері діяльності.

 

«Хочу продюсувати для того, щоб розповідати справжні українські історії та мати можливість привозити продакшн в Україну й знімати тут. Це достатньо довгий шлях, розумію, що бути кінематографістом в Україні складно. Я знаю з досвіду своїх батьків, як багато перешкод треба пройти, щоб мати можливість робити автентичне авторське кіно. Тому, звичайно, хочу вкласти свій час у розвиток українського кінематографу», — поділилася своїми намірами ІВАННА САХНО.

 

Відстежувати, у якому напрямку рухається вітчизняне кіновиробництво, їй допомагають кінофестивалі, що проводяться на її батьківщині. Зокрема, на цьогорічному КМКФ «Молодість» Іванна Сахно є членкинею журі Міжнародної конкурсної програми.

 

 

Нагадаємо, у світовий прокат Let It Snow виходить 22 вересня. Поява психологічного трилера на вітчизняних великих екранах запланована взимку, однак точної дати наразі ще немає.

 

 

Фото: Оксана Демко та кадри з фільму Let It Snow від Solar Media

Читайте також:

Новини

У кінотеатрах Америки діє спеціальний протокол для відвідувачів

Американська Національна Асоціація Власників Кінотеатрів випустила CinemaSafe – протоколи безпеки, звід правил та норм, які допоможуть зберегти здоров’я відвідувачів та співробітників кіно закладів.

27.08.2020
об 13:42

Новини

«Каву з кардамоном» відібрали до участі в EastSeries

Історія про заборонене кохання візьме участь в презентації-конкурсі телесеріалів та проєктів EastSeries, що відбудеться в рамках секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

28.08.2020
об 12:38

Новини

Оголошено склад журі Міжнародної конкурсної програми ОМКФ

Головою журі стане лауреат «Оскара», разом з ним оцінювати роботи будуть ісландські, португальські, українські та французькі діячі кіномистецтва.

28.08.2020
об 13:25

Новини

Восени у прокат вийде  українська стрічка-переможець фестивалю Sundance

Документальний фільм Ірини Цілик можна буде побачити в українських кінотеатрах вже з 26 листопада.

28.08.2020
об 14:16