Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Юнацьке журі «Берлінале» нагородило український фільм «Стоп-Земля»

27.05.2021
об 12:23

Драма Катерини Горностай отримала «Кришталевого ведмедя» на 71-му Берлінському міжнародному кінофестивалі.

 

Crystal Bear for Best Feature Film by the Generation 14plus Youth Jury – одна із найбільш вагомих нагород фестивалю, та є першою для українського фільму в цій категорії. Її отримав фільм української режисерки Катерини Горностай «Стоп-Земля», створений за підтримки Держкіно.

«Фільм переконливо висвітлює різноманіття важливих тем, які зрозумілі нам як молодим людям. Платонічна любов, квір, солідарність та психологічний стрес посилюють ефект фільму як автентичної історії про дорослішання. Завдяки техніці творчої візуалізації та художній формі стає зрозумілим, як наше покоління мріє, відчуває і переживає життя. Меседж фільму переконує нас, що мати певні страхи – невід'ємна частина нашого життя. Все для того, щоб насолоджуватися найбільш захоплюючими роками молодості», – висловилося про стрічку юнацьке журі конкурсної програми Berlinale Generation 14plus.

 

Джерело: Пресслужба Державного агентства України з питань кіно

Читайте також:

Події

Дата церемонії вручення V Національної кінопремії «Золота Дзиґа»

Цьогорічна урочиста церемонія нагородження Національною кінопремією «Золота Дзиґа» відбуватиметься за підтримки Державного агентства України з питань кіно 12 червня.

20.05.2021
об 16:01

Новини

Українське кіно на MEGOGO: Медіасервіс запустив новий канал

Медіасервіс MEGOGO запускає власний інтерактивний канал із кіносеріальним контентом, створеним за останні 30 років української незалежності.

22.05.2021
об 14:34

Новини

PITCH UA започаткував відкриту Освітню платформу для креативних індустрій

Влітку запрацює Освітня платформа PITCH UA. Проєкт має просвітницьку місію. Його започаткували організатори конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA.

24.05.2021
об 14:47

Статті

Ukrainian review: Драма «Погані дороги»

У шкільні роки здавалось, коли йде війна, то усе, навіть неживе, на землі вступає у безупинну боротьбу. Однак коли вона прийшла, виявилось, що є гірші речі, такі як тиша, що стає настільки непомітною з кожним днем, що входить у звичку. Таку згубну, як куріння чи алкоголізм, яким страждали і продовжують страждати мільйони і практично кожен прагне краще забутись, ніж знову згадувати скільки речей пішло не так, що бачив, що відчував. Проте неодмінно настане момент, який накриє, як крижана вода посеред літньої спеки чи будильник у вихідний день. Тоді стає чітко зрозуміло, що настав час прокинутись. Такий ефект безсумнівно притаманний дебютній режисерській роботі Наталки Ворожбит «Погані дороги», що розбуркує заколисану свідомість глядача.

25.05.2021
об 19:53