Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Юлія Сінькевич представляє авторську програму «Непересічні»

18.09.2020
об 15:07

Одеський міжнародний кінофестиваль разом з Radio Jazz запустили авторську програму «Непересічні». У ній генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич розповідає про тих, чиї історії захоплюють та надихають. Програма виходить щодня.

 

 

Ті видатні особистості, чиї імена назавжди вписані в історію кіно, стали героями програми Юлії Сінькевич. Це Кіра Муратова, Сергій Параджанов, Луїс Барт Майєр. Всіх цих особистостей об’єднує, з одного боку, українське походження, а з іншого - той внесок, який вони зробили у розвиток світового кінематографу. Їх знають і поважають у всьому світі, але не завжди здогадуються, що родом вони з України. Саме тому вони Непересічні.

Послухати авторську програму Юлії Сінькевич «Непересічні» можна щодня на Radio Jazz:

  • Київ – 104.6 FM
  • Львів – 105.4 FM

Або слухайте попередні випуски програми тут.


Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Інтерв'ю

Переродження, адаптацiя чи виживання: Юлія Сінькевич про перший ОМКФ онлайн

У зв'язку з всесвітньою пандемією міжнародні фестивалі один за одним скасовували заходи, переносили проведення на рік та переходили в онлайн. Одеський міжнародний кінофестиваль теж відбудеться в інші дати та в новому для себе форматі.

13.07.2020
об 13:18

Новини

Відкрито продаж квітків на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Гарна новина: розпочався продаж квітків на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. На сайті фестивалю можна придбати та забронювати квитки на фільми і майстер-класи 11-го ОМКФ, а також ознайомитись із розкладом сеансів.

07.09.2020
об 15:42

Новини

Під час ОМКФ покажуть ретроспективу фільмів одеських режисерів

Під час 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю всі бажаючі зможуть подивитись національну ретроспективу від Довженко-Центру «Одеські незалежні: вільне кіно 1990-х». Будуть демонструватись фільми місцевих незалежних режисерів, які працювали над створенням постперебудовного авторського кіно, шукали нові естетичні форми, етичні та світоглядні орієнтири.

10.09.2020
об 13:13