Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«ЮКІ» боротиметься за міжнародне визнання в галузі спортивних медіа

19.02.2021
об 12:11

Документальний фільм Володимира Мули про історії видатних хокеїстів українського походження, які формували найвідомішу в світі хокейну лігу NHL, потрапив до короткого списку AIPS Sport Media Awards 2020 в категорії Video Documentary.

Вперше документальна стрічка з України має шанс вибороти перемогу в AIPS Sport Media Awards. Разом з «ЮКІ», що створена за підтримки Держкіно, на перемогу претендують проєкти провідних світових мовників ORF, Globo TV, ESPN, CNN, Canal +. Переможців оголосять в середині березня.

AIPS Sport Media Awards – найвища міжнародна нагорода у галузі спортивних медіа. Щорічно міжнародно визнаний орган спортивної журналістики AIPS, до якого входять представники зі 160 країн світу, відзначає професіоналів, які виробляють найкращий та найкреативніший спортивний контент на планеті – від фотографії до відео та цифрових подкастів.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Читайте також:

Новини

Незабаром у кіно прем’єра стрічки «Юкі» про українців у NHL

Фільм «Юкі» розповідає історії видатних хокеїстів українського походження, які формували найвідомішу в світі хокейну лігу NHL. Фільм документальний і має символічну назву.

06.10.2020
об 18:22

Новини

Backstage «ЮКІ»: Як створювалася історія перемог вільних українців

В перший вікенд грудня на великі екрани України вийде документальний фільм «ЮКІ». В своїй кінороботі режисер Володимир Мула розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували найвідомішу хокейну лігу світу - NHL. Поки є час творці підігрівають інтерес до проєкту та діляться відео зі зйомок backstage.

17.11.2020
об 14:16

Новини

Backstage «ЮКІ»: Історія створення документального фільму

На цьому тижні в широкий прокат виходить фільм режисера Володимира Мули про перемоги українських хокеїстів.

30.11.2020
об 12:53

Події

Фотозвіт з допрем’єрного показу документального фільму «ЮКІ»

Днями у кінотеатрі «Оскар», що знаходиться в київському ТРЦ Gulliver, відбувся допрем’єрний показ української мотивуючої стрічки «ЮКІ» режисера Володимира Мули.

04.12.2020
об 11:07