Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Історії мають значення»: Формат проведення 93-ї церемонії нагородження «Оскар»

21.03.2021
об 13:16

Продюсери «Оскар» Стівен Содерберг, Стейсі Шер и Джессі Коллінз відправили всім номінантам на цьогорічну премію листа. Його зміст присвячено планам організаторів щодо проведення події, а також містить правила, яких мають дотримуватися гості.

 

У листі до номінантів виконавчі продюсери 93-й церемонії вручення «Оскарів» повідомили про традиційний формат премії. Незважаючи на COVID, всіх номінантів запросять особисто бути присутнім на безпечній церемонії вручення нагород. У число відвідувачів входять не тільки номінанти, а й їхні гості та зірки, що оголошуватимуть цьогорічних володарів статуеток. Жодних відеозверненнь за допомогою додатку Zoom. Правилами передбачено: переможець номінації або особисто забирає свою нагороду, або очікує, коли вона прийде по пошті, у такому разі під час церемонії статуетку забирають організатори «Оскара».

В тексті також наголошується на головній темі 93-ї церемонії нагородження «Оскар». Вона звучить так: «Історії мають значення». Оскільки кожен фільм розповідає якусь історію, організатори хочуть взяти інтерв’ю у номінантів, аби актори, режисери, сценаристи, композитори та інші фахівці галузі розповіли свої історії. В кожному такому нарисі буде розкрито шлях особистості від початку кар’єри до визначного дня, яким і є для кожного з них цьогорічний «Оскар».

93-а церемонія проходитиме 26 квітня вранці під відкритим небом в історичній будівлі вокзалу Union Station у Лос-Анджелесі. Глядачі також побачать сцену Dolby Theatre, на якій відбуватимуться окремі виступи, з яких складатиметься шоу-програма кіноподії. Зазначається, аби потрапити на церемонію учасники та гості сдаватимуть експрес-тести на COVID відповідно до новітніх протоколів. У такий спосіб організатори забезпечать безпечне перебування людей на заході.

Повний текст звернення, а також більше подробиць стосовно 93-ї церемонії нагородження «Оскар», тут.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

«Оскар» презентував офіційний постер 93-ї церемонії нагородження

У цьому році церемонія вручення премій Кіноакадемії проходитиме пізніше, ніж зазвичай – 25 квітня. У понеділок, 15 березня, організатори оприлюднять список номінантів на нагороди, а поки представляють офіційний постер «Оскара 2021», який створено 7-ма художниками, кожен з яких своїм малюнком намагався відповісти на запитання: «Що для вас означають фільми?».

12.03.2021
об 16:21

Новини

«Оскар» зможуть відвідати лише ведучі, номінанти та їх гості

Давно було зрозуміло, що 93-тя церемонія вручення «Оскара», яка відбудеться 25 квітня, не буде схожою на будь-яку іншу. Президент Кіноакадемії Девід Рубін оголосив про скасування усіх фізичних подій, які зазвичай відбуваються навколо самої церемонії нагородження премії «Оскар», включаючи обід для номінантів та бал губернаторів.

16.03.2021
об 19:02

Новини

Стали відомі імена номінантів кінопремії «Оскар» 2021 року

Академія кінематографічних мистецтв США вже встигла оголосити перших номінантів на премію «Оскар» у 9 номінаціях ще близько місяця тому. Однак уся кіноіндустрія завмерла в очікуванні на імена головних щасливців 2021 року, тому кіноакадемія не забарилась з їх оголошенням. Так у номінації «Найкращий фільм» змагатимуться «Батько» / «The Father», «Юда і Чорний Месія» / «Judas and the Black Messiah», «Манк» / «Mank», «Мінар» / «Minari», «Земля кочівників» / «Nomadland», «Перспективна дівчина» / «Promising Young Woman», «Звук металу» / «Sound of Metal», «Суд над чиказькою сімкою» / «The Trial of the Chicago 7».

15.03.2021
об 19:18

Новини

Історія телевізійної прем’єри «Оскар» та провальної перемоги

Життя – вічний потік, а кожен день все більше нових подій витісняють те, що було до них. Вчені говорять, що зараз людина за день отримує стільки інформації, скільки раніше могло охопити ціле століття. Однак незмінно з нами залишаються улюблені розважальні програми, які допомагають пережити тяжкі часи та відсвяткувати приємні миті. Такою вже встигла стати для усього світу церемонія нагородження кінопремії «Оскар», яка бере свій початок у далекому 1929 році, коли 16 травня 270 осіб прибули у Roosevelt Hotel, щоб за 15 хвилин нагородити переможців у головних номінаціях. Проте найбільшою відмінністю від вже відомої нам події був той факт, що їх імена вже були відомі за три місяці до церемонії. На той час побачити усе дійство на власні очі могли лише представники кіноіндустрії, купивши квиток за 5 доларів, що у наші дні прирівнюється до 74 доларів.

19.03.2021
об 13:43