Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Історія про стародавній культ і таємничий орден: незабаром у прокат виходить містичний трилер «Еґреґор»

11.01.2022
об 11:32

Пригодницький трилер з елементами містики вийде в український прокат 10 березня. У його основі – історія про стародавній культ і таємничий орден, який впродовж сотні років утворює містичні еґреґори з енергії та бореться за можливість керувати свідомістю людства та опанувати світ. Зйомки фільму «Еґреґор» відбувалися в Україні – у Києві та Львові, а також у Польщі (Варшава) та США (Нью-Йорк).

Про стародавній культ ЕҐРЕҐОР

Процес мислення людей відбувається на рівні енергетичних полів. Кожна думка людини вливається в загальне поле та перебуває там у вигляді енергетичних хвиль. Однаково спрямовані думки вібрують на одній хвилі й утворюють тонкоенергетичне поле, основою якого  є мислеобрази одного роду (релігійні, політичні, спортивні та ін.), тобто створюється груповий розум колективу однодумців. Таке тонкоенергетичне інформаційне поле називається ЕҐРЕҐОР.

Можна говорити, що еґреґор є живою мислячою сутністю, яка живе своїм життям, бореться з іншими еґреґорами, допомагає своїм однодумцям. Спочатку еґреґор слабкий, але поступово, підживлюючись односпрямованими мислеформами своїх прибічників, розвивається, міцніє і починає жити самостійно, впливаючи різноманітно як на своїх творців, так і на людей з близьким цьому еґреґору способом мислення.

Сергій Лавренюк - генеральний продюсер 

«Для мене «Еґреґор» особливий, бо фактично я починав його як перший продюсерський проєкт. Після цього було реалізовано ще з десяток успішних проєктів. Через певні події та обставини фільм вийде у світ наступного року,   і я дуже радий, що робота, яка тривала понад 5 років, завершена. Еґреґор склався» - розповів генеральний продюсер стрічки Сергій Лавренюк.

Олена Лавренюк - акторка, головна героїня

 

«Проєкт запам’ятався масштабними зйомками. Для мене особисто це був виклик , адже я грала англійською мовою. Окрім того, у нас не так багато знімають містичних історій у стилі нуар, тому це унікальний проєкт для України. Ця історія про вічну боротьбу добра і зла, де головне – це віра в те, що правда і справедливість переможуть. А ще, це історія кохання двох самотніх людей», - говорить Олена Лавренюк, акторка, головна героїня.

Омрі Роуз - сценарист, актор, головний герой (США)

 

«Я сподіваюся, глядачам сподобається розплутувати цю загадку, а їхні серця битимуться в унісон з подіями фільму. Героям доведеться зіштовхнутися з чималими труднощами, тож, маю надію, аудиторія відчує та проникнеться їхніми емоціями», - повідомив Омрі Роуз, сценарист, актор, головний герой (США).

Станіслав Капралов - режисер

«Для мене це був цікавий експеримент. У цьому жанрі в Україні фільми ще не знімали. До того ж я додав елементи неонуару й було круто зануритися в незвичайну для себе атмосферу. Я старався ретельно пропрацювати екшен-сцени, і це було доволі захопливо. Ми довго готували бійки і весь екшен загалом. Знімали кропітливо й детально. Тому, як на мене, бої вийшли цікавими. Також здобув цікавий досвід роботи з новим оператором, з яким я раніше ще  не працював. Це Таня Дудник. Ми знайшли спільну мову, і, мені здається, нам вдалося створити якісний візуальний ряд і передати стилістику жанру. У принципі, жанрове кіно в Україні не часто знімається, тому ми намагалися протоптати цю доріжку й набули крутого досвіду» - поділився Станіслав Капралов, режисер.

За словами режисера, ця історія про особисті таємниці, що впливають на долі головних героїв. Також це історія про стосунки близьких людей, які є не найпростішими. І герої повинні розібратися не лише з небезпекою, що надходить ззовні, а й у своїх особистих проблемах та травмах.

 

«Це був незабутній творчий досвід і досвід роботи з іноземними партнерами, який обіцяє перспективи для українського кінематографу. Головне те, що добро завжди переможе  зло.  Важливо щиро вірити та наповнювати свої плани правильними, творчими енергіями» - зазначив Володимир Романов, художник-постановник.

«Особливими в цьому проєкті була команда та нетривіальне бачення картинки кожного департаменту.  Важливо було розуміти особливості, стиль та характер неонуару, розуміти тонку грань та не переборщити. Ця історія про вічну боротьбу добра і зла, про відданість, силу любові й справедливий результат у цій боротьбі», - розповіли Марія Керо та Ірина Старинко, художники по костюмах.

Читайте також:

Новини

Відбулася гранд-прем’єра сімейної новорічної комедії “Зірки за обміном”

У кінотеатрі Оскар (ТРЦ Gulliver) відбулася грандіозна прем’єра різдвяної сімейної комедії “Зірки за обміном”. Фільм презентували продюсери Єгор Олесов та Михайло Ясинський, а зіркові виконавці головних ролей — Оля Полякова та Михайло Хома — поділилися подробицями з-за куліс та наживо заспівали для гостей заходу офіційний саундтрек фільму “Щасливі люди”

30.12.2021
об 11:39

Інтерв'ю

МИХАЙЛО ХОМА (DZIDZIO): «Я кайфую від того, що роблю»

Михайло Хома знявся з Олею Поляковою у фільмі «Зірки за обміном» і запрошує всіх у кінотеатри в перший день нового року: саме тоді стрічка виходить на екрани. В інтерв’ю VGL cinema він розповів, чого навчився в Ольги Полякової для втілення образу свого героя на екрані, якого досвіду набув, чим у реальному житті відрізняється від свого персонажа, та навіть заспівав пісню, яка стала саундтреком до фільму.

30.12.2021
об 17:39

Новини

Триває акредитація на Зимовий Кіноринок Одеського Міжнародного Ккінофестивалю

На Зимовому Кіноринку промо-матеріали найочікуваніших стрічок 2022-2023 року представлять дистриб’юторські компанії Артхаус Трафік, Кіноманія, Film.ua, SVOE kino Distribution, VLG.FILM та інших. У рамках технічної секції відбудуться доповіді від технічних компаній КІНОПРОКАТ Україна та інших. Окрім цього під час Кіноринку буде представлено презентації українських фільмів на стадії Work in progress.

10.01.2022
об 16:57