Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Історія про дивовижну дружбу хлопчика і птаха

20.05.2020
об 12:00

Ми продовжуємо розповідати про учасників конкурсної програми Чілдрен Кінофест 2020. На черзі переможець Zlin Film Festival у категорії «Краще дитяче виконання», номінант премії Screen Producers Australia Awards у категорії «Кращий художній фільм», сімейна стрічка «Мій друг містер Персіваль» австралійського режисера Шона Сіта.

Вчора ми розповідали про анімацію, створену за мотивами відомої дитячої книги «Сіпсік». В основі фільму, сюжет якого ми розглядаємо сьогодні, також світовий бесцелер Коліна Тілі «Штормик і містер Персіваль». Ця книга вже надихала режисерів на створення кіноробіт, так, у 1976 році з’явився «Хлопчик і океан». Над його римейком Шон Сіт розпочав працювати три роки тому і у січні 2019 на великі екрани вийшов «Мій друг містер Персіваль». Фільм глядачі сприйняли схвально.

За сюжетом успішний бізнесмен і щасливий батько сімейства згадує своє дитинство, яке він провів на схованому від усього світу узбережжі океану. Він розповідає своїй онуці незвичайну історію хлопчика на прізвисько Шторм та пелікана-сироти – містера Персіваля. Так, глядачі разом з героями поринають у вир пригод.

 

Читайте також:

«Чілдрен Кінофест – 2020» відбудеться онлайн
Події

«Чілдрен Кінофест – 2020» відбудеться онлайн

Слідом за дорослими фестивалями, дитячі теж переходять в онлайн. VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» стартує цього року 29 травня на офіційному сайті фестивалю й триватиме до 7 червня.

07.05.2020
об 09:30

Новини

Українське фентезі боротиметься за глядацьку любов на дитячому кінофестивалі

Чілдрен Кінофест 2020 розпочнеться 29 травня. Протягом тижня глядачі дивитимуться роботи творчих груп з різних країн та обиратимуть переможця конкурсу. Вже оголошено учасників конкурсної програми, тож VGL cinema вирішив познайомити своїх читачів з кожною роботою окремо. Розпочнемо з сімейного пригодницького фільму українського режисера Анатолія Матешко «Фокстер і Макс».

18.05.2020
об 18:01