Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Історія моєї дружини»: прем’єра у кінотеатрах України

17.05.2022
об 13:58

Кінотеатри відновили роботу у більшості міст України, тож українці зможуть побачити стрічки, прем’єри яких були заплановані на лютий-березень 2022 року. Так, вже з 19 травня у прокат виходить фільм «Історія моєї дружини».

За сюжетом, Капітан Штерр укладає парі з приятелем, що одружиться з першою ж жінкою, котра переступить поріг кав’ярні… Історія кохання з неймовірною Леа Сейду і харизматичним Луї Гаррелем у головних ролях. За романом номінанта на Нобелівську премію з літератури Мілана Фюшта. Від режисера – володаря премії «Золотий Ведмідь» Берлінського кінофестивалю та оператора – володаря премії «Золота Камера» Канського кінофестивалю.

У ролях: Леа Сейду («Не час помирати», «Готель «Гранд Будапешт»», «Життя Адель», «Безславні виродки»), Луї Гаррель («Маленькі жінки», «Мрійники»), Ґійс Нейбр, Жазмін Трінка («Ейфорія»), Луна Ведлер («Так близько до горизонту»), Олив'є Рабурден («Заручниця», «Опівночі в Парижі») Режисер: Ільдіко Еньєді («Тіло і душа», «Моє ХХ століття»).

Джерело: SvoeKino

Читайте також:

Анімація

«Відродити Мрію»: сестри з Кривого Рогу створили анімацію про АН-225

Дві сестри з Кривого Рогу - Оля та Юля Ткач - створили мультфільм про найбільший у світі літак "Мрія", який знищили російські загарбники в Гостомелі. На виготовлення анімації дівчата витратили близько місяця.

22.04.2022
об 14:04

Новини

«Цілую, твій рідний Київ»: міська лірика, народжена війною

Міська лірика, що народилася під час війни. Творча група фільму "Я працюю на цвинтарі" - режисер Олексій Тараненко, актор Віталій Салій - та група небайдужих українців зробили ролик на вірш Євгена Спіріна про поранений Київ.

19.04.2022
об 11:14