Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Історія Гаррі Поттера на великій сцені: LUMOS Orchestra готує шоу до 20-річчя легендарної історії

18.11.2021
об 18:09

LUMOS Orchestra (Lviv Unique and Magical Orchestra of Soundtracks) їде на музичному експресі до Києва, щоб домчати слухачів до легендарної Школи Магії та Чаклунства! Львівський гік-оркестр покаже не просто концерт симфонічної музики із саундтреками до улюбленої саги, а цілісну історію із сюжетом, відеорядом та інтерактивними елементами. Ця зима точно буде казковою!

Львівський гік-оркестр повертає одне з найкращих своїх шоу: історію «хлопчика, що вижив» мовою музики. Шоу спонукає забути про буденне маґлівське життя, накинути чаклунську мантію та поринути у святкові магічні пригоди. LUMOS Orchestra — львівський оркестр, який спеціалізується на саундтреках до найрізноманітніших ігор, фільмів, мультфільмів та серіалів. Вже більш як 10 років вони роблять шоу як в українських містах, так і закордоном. У їхньому творчому доробку — тематичні шоу за мотивами «Гаррі Поттера», «Володаря Перснів», «Зоряних Воєн», «Доктора Хто», мультфільмів студії Disney, та багатьох відеоігор. Це понад 700 саундтреків у творчому доробку, не рахуючи сценічні відео, кліпи та записи. Не дивно, що з таким репертуаром оркестр користується популярністю серед спільнот гіків. Вони неодноразово виступали на найбільшому попкультурному фестивалі Comic Con Ukraine, де розчулили своїм виступом не лише глядачів, а й зіркових гостей. Також LUMOS Orchestra гастролювали закордоном, виступаючи перед любителями книг, ігор, фільмів, коміксів, розробниками ігор та видатними акторами.

 

Кожен учасник колективу — відданий своїй справі музикант та щирий прихильник фантастичних світів, саундтреки з яких грає на сцені. Артисти скрупульозно вивчають усі деталі історій, щоб якомога правдивіше передати атмосферу улюблених творів глядача.

 

Допоможе створити сюжет та відчуття неповторного музичного дійства галицький камерний хор «Євшан». Це молодіжний хор з винятковою гастрольною біографією. Вони гастролювали у США, Канаді, Європі, брали участь у багатьох міжнародних фестивалях та конкурсах та першими давали сценічне життя пісням як українських, так і закордонних композиторів.

 

Тим, чиї серця прискорюють биття від самих лише згадок Джона Вільямса, Патріка Дойля, Ніколаса Гупера та Александра Деспла — приходити обов’язково! Магічний світ Джоан Роулінг злетить з книжних сторінок та оживе посеред Жовтневого палацу 5-го лютого о 19:00. 

 

Джерело:  LUMOS Orchestra 

 

 

Читайте також:

Новини

У Києві відбулася прем’єра фільму про домашнє насильство «Розірви коло»

«Розірви коло» — це історії жінок, кожна з яких змінює своє життя, виходячи з кола насильства. Але ці зміни виявляються довгим та складним процесом роботи над собою та своїми відносинами з навколишнім світом. Від дзвінка в поліцію, життя в шелтері до повернення до самої себе, жінки наважуються пройти цей шлях заради себе та своїх дітей.

18.11.2021
об 15:07

Події

Українську стрічку про бійчиню ММА показали на Чемпіонаті Європи

У межах Чемпіонату Європи з ММА, який відбувся у Києві, в Палаці Спорту провели спеціальний показ фільму Тараса Дроня – «Із зав’язаними очима». Головна героїня – Юля, з дитинства займається боротьбою. Та життя приготувало їй інший бій…

10.11.2021
об 11:31