Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Ірма Вітовська розповість про акторську професію в Україні

11.12.2020
об 16:31

Менше ніж за тиждень Українська кіноакадемія проведе прямий ефір «Акторська професія в Україні» за участі відомої артистки театру і кіно Ірми Вітовської.

16 грудня о 19:30 під час вебінару «Акторська професія в Україні» Ірма Вітовська розповість про те, як карантин вплинув на акторську діяльність, про систему освіти та про можливості для акторів на міжнародному ринку.

Віртуальна подія відбуватиметься на Facebook-сторінках онлайн-платформи DzygaMDB та Українській кіноакадемії. Модеруватиме прямий ефір співзасновниця DzygaMDB та виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух.

Захід відбудеться за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

 

Джерело: Українська кіноакадемія

 

Читайте також:

Новини

Ірма Вітовська-Ванца зіграє в українському трилері

В середині липня у столиці України розпочнуться зйомки стрічки «Між нами» - психологічного трилеру Соломії Томащук. Робота стане повнометражним дебютом режисерки. В їі доробку – документальний короткий метр та ігрові фільми. Сценарій стрічки Томащук написала разом з Юрієм Дунаєм, він виступить оператором фільму. У головних ролях – Ірма Вітовська-Ванца, Анастасія Пустовіт, Дмитро Сова.

01.07.2020
об 13:16

Інтерв'ю

Ірма Вітовська: «Я людина широкого профілю, але працюю вузько»

Другий рік поспіль Ірма Вітовська отримує «Золоту Дзиґу» – найвищу нагороду українського кінематографу. Минулого року вона стала найкращою актрисою за роль Баби Прісі у фільмі «Брама» Володимира Тихого, а цього – перемогу їй принесла акторська робота в трагікомедії «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча. VGL cinema поспілкувався з Ірмою Вітовською про акторське визнання, жагу дивувати, особливості нашого часу та унікальний шанс для експериментів, який випадає раз на 100 років.

09.07.2020
об 12:59