Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Інтелектуальна власність: Star Media є офіційним членом FRAPA

14.07.2021
об 18:32

Кінокомпанія Star Media днями стала офіційним членом Міжнародної асоціації із захисту контенту FRAPA, адже захист інтелектуальної власності є одним із пріоритетних напрямків діяльності організації.

 

Як один з найбільших виробників контенту в Центральній і Східній Європі, кінокомпанія активно розвиває напрямок захисту інтелектуальної власності. Консолідуючи зусилля з міжнародним ринком, Star Media приєдналася до Міжнародної асоціації із захисту контенту FRAPA (Format Recognition and Protection Association), ставши її офіційним членом. Завдяки цьому партнерству Star Media отримує доступ до всіх сервісів асоціації – експертизи та державної реєстрації форматів, консультацій від провідних світових фахівців і можливості обміну досвідом з ними.

 

«Партнерство з міжнародною організацією FRAPA – логічний крок для Star Media. У нашій компанії є великий експертний досвід у захисті інтелектуальних прав. У кінці 2020 роки ми створили унікальну технологічну компанію із захисту контенту від піратства ContentScan, ефективність роботи якої становить 98 %.

Упевнений, співпраця з FRAPA стане взаємовигідною: для Star Media – це додаткова можливість обміну досвідом з організацією, яка займається захистом контенту у світі, а асоціація отримає в нашій особі надійного партнера», – говорить президент Star Media ВЛАД РЯШИН.

 

Нагадаємо, FRAPA – міжнародна некомерційна організація, головна мета якої – забезпечувати захист інтелектуальних прав на контент для своїх членів. До асоціації входять найбільші світові виробники шоу й серіалів, серед яких Fremantle, Small World, ITV Studios, Red Arrow, Keshet International, All3media, Global Agency та інші.

 

Джерело: Star Media

Читайте також:

Інтерв'ю

Імпресіонізм в абсолюті: Ахтем Сеітаблаєв і Катерина Молчанова в мелодрамі «Ми є Ми поруч»

Є історії, у які  занурюєшся з  головою, а після  їх закінчення ще довгий  час носиш із собою.  І тільки-но видається  декілька вільних хвилин,  подумки поринаєш  знову й знов в улюблені  моменти. Ніколи не  знаєш, де зустрінешся  з таким твором.  Знайомство із чорно-білою мелодрамою «Ми  є Ми поруч» режисер а  Романа Балаяна сталося  на 49-му Київському  міжнародному  кінофестивалі  «Молодість», де  відбулася прем’єра  фільму. Минув рік,  і з виконавцями  головних ролей  Ахтемом Сеітаблаєвим і  Катериною Молчановою  ми зустрічаємося  знову, але не в чорно- білому кіно, а в зумі, аби  поговорити про героїв ,  яких понад 30 років  тому Роман Гургенович  побачив у своїй уяві,  стоячи на місточку  в Парижі. Звісно, з  тих часів ідея дещо  трансформувалася,  але не втратила свого  шарму.

05.07.2021
об 14:49

Статті

Легенда на екрані: PORSCHE в кінематографі

Автомобілі Porsche знімають у фільмах давно та з цілком зрозумілих причин: використовуючи в кадрі харизму цієї німецької марки, режисер автоматично створює ауру стилю, потужності, драйву та успіху.

09.07.2021
об 13:21

Новини

Оголошено повну програму форуму аудіовізуального сектору ДУБЛЬ#1

У Києві 27 та 28 липня проходитиме форум Дубль#1. Організатори оголосили повну програму заходу, де протягом двох днів учасники близько 20 годин отримуватимуть корисний індустрійний контент від майже 30 спікерів.

14.07.2021
об 15:46

Новини

Інтелектуальна власність: Star Media є офіційним членом FRAPA

Кінокомпанія Star Media днями стала офіційним членом Міжнародної асоціації із захисту контенту FRAPA, адже захист інтелектуальної власності є одним із пріоритетних напрямків діяльності організації.

14.07.2021
об 18:32