Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

інофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23» розпочався

12.08.2020
об 11:14

З 12 по 16 серпня в Україні проходитиме кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23». Сьогодні з 12-ї години дня вже можна дивитися стрічки конкурсних програм онлайн. За два дні на столичному «Арт-причалі» оголосять переможців кожної з категорій.

З 12 по 16 серпня дивіться найкращі короткометражні новинки в рамках кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23». Також у програмі ретроспектива дебютів «Перші кроки» та оригінальна позаконкурсна програма. Все це можна знайти на сайті «Відкритої ночі». (https://opennight.org.ua/) Зауважимо, реєстрація та перегляд – безкоштовні. Крім того, глядачі можуть допомогти улюбленому фільму отримати додаткову нагороду – приз глядацьких симпатій. Після перегляду стрічок ви можете віддати свій голос за найкращий фільм на тому ж таки онлайн-ресурсі організаторів. Підтримати свого фаворити можна до 16:00 14 серпня.

Вже у п'ятницю, 14 серпня, о 20:00 у Києві на «АртП-ричалі» розпочнеться церемонія нагородження «Відкрита Ніч. Дубль 23». Потім ще два дні можна буде дивитися стрічки, які цьогоріч приймають участь у кінофестивалі.

Читайте також:

Інтерв'ю

Анна Мачух: «Відкрита ніч» – це креатив та молодість»

За три дні розпочнеться кінофестиваль «Відкрита ніч». У бліц-опитуванні взяли участь всі члени журі й сьогодні ми ділимося відповідями співзасновниці та виконавчої директорки Української кіноакадемії, а також співзасновниці та директорки проєкту Dzyga MDB Анни Мачух.

10.08.2020
об 11:40

Новини

«Відкрита ніч. Дубль 23»: Анімаційна програма

Завтра, 12 серпня, з’явиться доступ до онлайн-частини кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23». У програму анімаційних фільмів увійшло 5 стрічок. Ми вирішили розповісти про зміст кожної та про їхніх авторів.

11.08.2020
об 19:24