Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Індійский кінематограф виходить із карантину з протоколом безпеки на 37 сторінках

27.05.2020
об 10:13

Гільдія продюсерів Індії (PGI) опублікувала документ, що регулює етапи виходу із карантину і правила безпеки на знімальних майданчиках і в кінотеатрах.

На 37 сторінках прописно все – питання особистої гігієни, такі як обов'язкове миття рук, тришарова маска і рукавички, уникнення рукостискань, два метри соціального дистанціювання і навіть таке, як заборона палити одну сигарету на двох.

Також в документі прописані алгоритми дій так званих Anti-COVID Boys – що і як їм робити для реалізації цих правил. Два лікаря і медсестра, швидка допомога – все це має бути присутнім постійно на зйомках і біля кінотеатрів. І взагалі, все, що можна зробити дистанційно, краще робити із дому.

Тим часом, Ormax Media опублікував опитування, проведене в 58 індійських містах і селищах. Воно показало, що хоча індійці і скучили за великим кіно, тільки 28% глядачів готові повернутися в кінотеатри зразу по відкритті, а 47% сказали, що вони будуть чекати два-три тижні, перш ніж прийняти рішення, і 19% будуть чекати два-три місяці.

Минулого тижня відбувся вебінар по створенню довіри глядачів до відновлення походів у кіно, провідні мультиплекси PVR і Inox пояснили заходи безпеки, яки кінотеатри будуть дотримуватися після повторного відкриття. Однак Шібашіш Саркар, генеральний директор Reliance Entertainment, сказав, що його компанія буде чекати до останнього кварталу 2020 року, перш ніж випускати в кінотеатрах такі популярні фільми, як «Сооряванші» з Акшай Кумар в головній ролі і «83» з Ранвір Сінгхом в головній ролі. На вебінарі президент ЗДУ Сиддхарт Рой Капур висловив обґрунтоване припущення, що виробництво, ймовірно, буде відновлятися поступово з меншими одиницями в останній тиждень червня або на початку липня.

Читайте також:

Новини

Японський кінопрокат у квітні впав майже на 100%

В порівнянні з минулим роком, касові збори склали $ 6,4 млн (688,24 млн ієн), а це на 96,3% менше, ніж торік. І це найгірші показники за всю історію японського кінопрокату.

26.05.2020
об 12:49

Новини

Коли відкриються кінотеатри – влітку чи восени?

Парадоксально, але із закриттям на карантин кінотеатрів фільмів у житті пересічного українця побільшало. Час, що сповільнився у самоізоляції, найкраще проводити в компанії улюблених акторів – їх склад принаймні змінюється, на відміну від тих, хто збирається на дивані. І все ж таки, ми примудряємося сумувати за кіно… За тим, яке показують на великому екрані, у темній залі, в оточенні незнайомців. «Коли відкриють кінотеатри в Україні?», – запитують у Googl’а сотні користувачів. За відсутності офіційної інформації VGL cinema вирішив поспілкуватися з членкинею Ради з державної підтримки кінематографії та засновницею кінотеатру «Жовтень» Людмилою Горделадзе. Жінка, яка створила кінотеатр, що завжди вирізнявся індивідуальним підходом у роботі зі своїм глядачем, поділилася своєю візією прокатного майбутнього.

19.05.2020
об 13:13