Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Індія дозволить кінотеатрам повернути 100% місць для глядачів

02.02.2021
об 17:32

Зараження та смертність від COVID-19 в Індії поступово знижуються, тому очікується, що кілька стрічок Боллівуду, які перечекали пандемію, такі як фільм Салмана Хана «Радхе», з'являться в кінотеатрах за кілька тижнів чи місяців.

Міністерство інформації та мовлення Індії днями заявило, що кінотеатри зможуть повернути колишню потужність. З понеділка Індія дозволила 100-відсоткову завантаженість у кінотеатрах, скасувавши 50-відсоткове обмеження місткості, яке діяло з жовтня 2020 року.

Різні заходи профілактики COVID-19 залишаються обов'язковими як для персоналу кінотеатрів, так і для відвідувачів, включаючи розподілений час показу та замовлення, обов'язкове соціальне дистанціювання та використання масок та дезінфікуючих засобів. Уряд також запровадив детальні вказівки щодо вентиляції в кінотеатрах, передбачаючи цільові діапазони температури та вологості. При чому деякі регіони країни, визначені зонами стримування COVID-19, продовжуватимуть наполягати на тому, щоб кінотеатри не працювали.

Послаблення обмежень щодо кінотеатрів відбувається після значного зменшення рівня зараження COVID-19 в межах Індії. Станом на понеділок кількість загиблих в Індії через COVID-19 впала на 88 % порівняно з вереснем 2020 року, а кількість смертності за тиждень впала нижче 1000 – вперше з першого тижня травня минулого року.

На тлі поліпшення стану громадського здоров'я та ринкової кон'юнктури кілька великих бюджетних індійських фільмів, які намагались перечекати пандемію для прем’єри в кінотеатрах, готуються до виходу на великих екранах. Очікується, що у найближчі місяці в кінотеатрах з’являться і суперзірка Боллівуду Салман Хан, що розкриває злочини у стрічці «Радхе».

 

Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

Кінотеатр «Жовтень» влаштовує Дні італійського короткометражного кіно

В Міжнародний день короткого метру в кінотеатрі «Жовтень» розпочинається фестиваль Italian Short Film Days, завдяки чому можна урізноманітнити свій вечір 6 короткометражними роботами.

21.12.2020
об 16:33

Новини

Спеціальна програма: Arthouse Traffic покаже найкращі фільми року в кінотеатрі «Жовтень»

З 24 грудня по 6 січня у київському кінотеатрі «Жовтень» пройдуть покази проєкту «Найкращі фільми року». Програма складатиметься з релізів фільмів-подій, лауреатів міжнародних кінофестивалів та кінопремій, які компанія Arthouse Traffic випустила на великі екрани у 2020 році.

22.12.2020
об 16:44

Новини

Аналітики визначили, що акції Cinemark досягли 7-місячного максимуму, що прогнозує «повернення до звичного життя» кінотеатрів

Акції кінотеатрів Cinemark набрали 1%, зупинившись на рівні $ 19,11, що є найвищим показником з червня минулого року, після рішучого вислову довіри аналітика Еріка Волда з компанії Б. Райлі.

16.01.2021
об 15:45

Новини

Кримінальна комедія «Афера по-голлівудськи» вийде в українських кінотеатрах

За тиждень на великих екранах ми зможемо побачити історію про кінопродюсера та згасаючу зірку, які заборгували мафії. У стрічці Джорджа Галло головні ролі виконують Роберт Де Ніро, Томмі Лі Джонс та Морган Фрімен.

03.12.2020
об 15:48

Новини

У грудні кінотеатри Франції та Англії повернуться до роботи

Півтора місяці французькі кінотеатри зовсім не відкривали своїх залів для відвідувачів. 15 грудня вони зможуть це зробити, а от великі екрани Англії запрацюють вже через тиждень.

26.11.2020
об 17:13