Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

IMAХ зазнала збитків та сподівається на азійського глядача

02.11.2020
об 12:19

Корпорація вже другий квартал поспіль втрачає кошти, але на фоні карантину та пандемії на європейському й американському ринках хороші показники дають країни Азії.

 

У другому кварталі цього року корпорація IMAХ понесла збитки, втім сподівалася, що в 3-му кварталі 2020-го ситуація поліпшиться, але цього не сталося й компанія знову втрачає кошти. Такі висновки можна зробити, переглянувши цифри  звіту, який днями оприлюднив кіногігант.

Так, дохід корпорації за 3-й квартал цього року знизився майже на 57%  і становив 37,3 млн дол., тоді як   за аналогічний період минулого року ця цифра була 86,4 млн дол. Збитки при цьому становлять 47,2 млн дол. Але є й позитивні новини. Азійський ринок, який відійшов від коронавірусної кризи, показує непогані результати. Точної цифри в IMAХ не демонструють, але фільм «Вбивця демонів» та «Вісім сотень»зацікавили азійського глядача, тим паче, що в Китаї, наприклад, кінозали можуть уже заповнюватися на 75%, у той час як в Америці та ЄС країни знову оголошують повний локдаун і закривають усі розважальні заклади. Вакцини від Covid-19 поки що немає, тож коли люди знову прийдуть у кіно – невідомо. IMAХ працює над тим, щоб зробити хорошу ставку на азійський ринок і там отримати те, що компанія недоотримала в цьому кварталі.

 

Джерело: Variety; mbr.com.ua

Читайте також:

Новини

Декілька країн ЄС призупинили роботу кінотеатрів

Нова хвиля Covid-19 означає для кінотеатрів зменшення прибутків та відтермінування прем’єр фільмів. У ЄС країни продовжують зачиняти кінотеатри, та вводять комендантську годину, через яку прибуток тих кінозалів, які ще відчинені може скоротитися вполовину.

16.10.2020
об 12:37

Новини

В декількох містах Америки відкриють кінотеатри

Мова йде про кінозали, що розташовані за Нью-Йорком. Наразі таке рішення прийняв мер лише одного населеного пункту.

19.10.2020
об 17:31

Статті

Кінотеатральні прем’єри: Напередодні Хелловіну на великих екранах багато трилерів та фільмів жахів

З 29 жовтня у кіно повертається український фільм «Заборонений», американська пригодницька стрічка про пригоди ведмежати Паддінгтона, а ще в Україні відбудеться низка спеціалізованих показів копродукційного фільму «Парфенон». Також на великих екранах, з огляду на химерне свято Хелловін, очікується багато містичних фільмів, хоррорів та жахів. Обирайте стрічку до душі та до зустрічі у кіно.

28.10.2020
об 12:08

Новини

У листопаді в кінотеатрах покажуть пригоди Гаррі Поттера

Переглянути ще раз улюблені фільми про пригоди чарівника Гаррі Поттера та його друзів відтепер знову можна в кінотеатрах України. Деякі частини серії демонструватимуться мовою оригіналу.

29.10.2020
об 16:23