Трейлери та відео

Прем’єра міжнародного трейлера та постер фільму «Носоріг» Олега Сенцова
Скоро в кіно: Українська комедія-квест «Де гроші»

ІІ етап 17-го конкурсного відбору кінопроєктів Держкіно

31.08.2021
об 15:56

Упродовж 1 – 3 вересня відбуватиметься Другий етап Сімнадцятого конкурсного відбору кінопроєктів, що претендують на фінансову державну підтримку.

 

Три дні поспіль у кінотеатрі «Оскар», ТРЦ Gulliver (м. Київ, Спортивна площа, 1а, 7 поверх) відбуватимуться презентації проєктів, допущених до участі у другому етапі конкурсного відбору. Їхні представники презентують майбутні фільми на відкритому засіданні експертної комісії. У Держкіно нагадують, що презентація кінопроєкту має тривати не більше 15 хвилин (10 хвилин – доповідь, 5 хвилин – запитання). Крім того, члени експертної комісії, члени Ради з державної підтримки кінематографії та представники Держкіно мають право ставити суб'єкту кінематографії запитання щодо презентованого кінопроєкту.

 

Перелік кінопроєктів, допущених до участі у ІІ етапі Сімнадцятого конкурсного відбору

 

Анімаційні повнометражні фільми (для широкої глядацької аудиторії):

 

«Далія і Червона Книга», режисери Давід Бісбано та Оксана Карпус, виробник ТОВ «Студіо КАПІ»;

«Вовк Собаця. Поклик серця», режисери Сергій Гармаш і Даша Вернова, виробник ТОВ «КАРАНДАШ Анімейшн Студіо».

 

Анімаційніу повнометражні фільми (авторські):

 

«Абу-Касимові капці», режисер Володимир Кметик, виробник ТОВ «Фрески»;

«Королівство Ольги: Дівчина і Зорі», режисерка Ольга Онишко, виробник ТОВ «Фільм Дівіжн»;

«Селяни», режисери Дорота Кобєла та Хью Велчман, виробник ТОВ «УКРКІНО».

 

Ігрові повнометражні (для широкої глядацької аудиторії):

 

«Хайпобол», режисер Мирослав Латик, виробник ТОВ «КРІСТІ ФІЛЬМ»;

«Коза Ностра. Хрещена мати», режисери Павло Потатуєв, Анастасія Лодкіна, виробник ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ПРОДАКШН»;

«Зілля», режисер Ярослав Войцешек, виробник ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ПРОДАКШН»;

«Її очима», режисерка Ірина Громозда, виробник ТОВ «СОЛАР МЕДІА ІНТЕРТЕЙНМЕНТ»;

«Не зрадити за мить», режисер Тимур Ященко, виробник ТОВ «Ухман і Компанія»;

«Найкращі вихідні», режисер Владислав Климчук, виробник ТОВ «ТВІЙ НАЙКРАЩИЙ ФЕСТИВАЛЬ»;

«На природу», режисер Олег Зборовський, виробник ТОВ «ФІЛЬМ Ю ЕЙ ПРОДАКШН»;

«Три нічні поцілунки», режисер Олександр Кирієнко, виробник ТОВ ТВК «ПІЛОТ ПРОДАКШН»;

«Джерело», режисер Олег Туранський, виробник ТОВ «Анімаційна студія «УМ-ГРУП»;

«Сашка», режисер Віктор Придувалов, виробник ТОВ «Ганзафільм»;

«Голос серця», режисерка Аліна Чеботарьова, виробник ТОВ «Прайм Сторі Пікчерс»;

«Добре, що мама не знає», режисер Олександр Литвиненко, виробник ТОВ «Кіномедія»;

«Мрій!», режисерка Ольга Ряшина, виробник ТОВ «ВАУ ОСКАР ФІЛЬМ СТУДІО»;

«З Новим Роком», режисер Денис Тарасов, виробник ТОВ «МО Філмз»;

«Ідеально для пари», режисер Іван Тимченко, виробник ПП «Цифрова платформа»;

«Зірка Каліпсо», режисер Олександр Ітегілов, виробник ТОВ «Гольфстрім продакшн»;

«Глухомань», режисер Максим Черниш, виробник ТОВ «СПІЛЬНА ПЕРЕМОГА ПРОДАКШН»;

«Історія Марти», режисер Сергій Наталушко, виробник ТОВ «Т.Т.М.»;

«За двома зайками», режисер Антон Щербаков, виробник ТОВ «Прототип Продакшн».

 

Ігрові повнометражні для дитячої аудиторії:

 

«Лайфер», режисерка Анастасія Матешко, виробник ТОВ «ГРЕЙД М»;

«Я граю», режисер Олександр Бєляк, виробник ТОВ «ВАЙТ ФІЛМС»;

«Ботан, Боєць та Штучний Інтелект», режисер Павло Потутаєв, виробник ТОВ «Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім.О.О.Ханжонкова»;

«Ніч з профілем жінки», режисерка Віра Яковенко, виробник ФОП Закрасняна Ю.В.;

«Почуття ритму», режисерка Марина Дружиніна, виробник ДП «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка»;

«Сіль і перець до смаку», режисерка Галина Лишак, виробник ГО «ВАУ СТУДІО».

 

Ігрові повнометражні фільми художньої та культурної значущості (авторські)

 

«Стан», режисер Нікон Романченко, виробник ТОВ «Мун Мен»;

«Саша, винеси сміття», режисерка Наталя Ворожбит, виробник ТОВ «Ідас Інтернешнл Філм»;

ORTALAN, режисер Наріман Алієв, виробник ТОВ «ФОРФІЛМЗ»;

 

«В темряві», режисер Олексій Тараненко, виробник ТОВ «Гуд Монінг Дістрібьюшн»;

«Мій юний принц», режисер Васілян Хачік, виробник ТОВ «РІАЛ ПІКЧЕРЗ»;

«Пристрасті земні, небесні…», режисер Роман Балаян, виробник ТОВ «Студія В. І. К.»;

«Нижній горизонт», режисерка Жанна Озірна, виробник ТОВ «ТОУ»;

«Рання пташка», режисерка Христина Сиволап, виробник ТОВ «Директорія кіно»;

«Уроки толерантності», режисер Аркадій Непиталюк, виробник ТОВ «Солар Медіа Інтертейнмент»;

«Varsava», режисер Сергій Маслобойщиков, виробник ТОВ «М.Д.С. ЛТД»;

«Еволюція або смерть. Пригоди Павіана Томаса», режисерка Ганка Третяк, виробник ТОВ «АЛЬБАТРОС КОММУНІКОС УКРАЇНА»;

«140 Децибелів тиші», режисер Роман Синчук, виробник ТОВ «ЗЕТ ПІКЧЕРЗ»;

«На Межі», режисер Євген Коваленко, виробник ТОВ «Фільм Дівіжн»;

«Донбас Драм'н’бас», режисер Роман Любий, виробник ТОВ «ВАВИЛОН 13 ПРОДАКШН»;

«Знайти», режисер Ігор Малахов, виробник ТОВ «ДЖОЙ ФІЛМЗ»;

«Соліст», режисер Сергій Сторожев, виробник ТОВ «ГРЕЙД М»;

«Радість завтрашнього дня», режисер Станіслав Битюцький, виробник ТОВ «СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО»;

«МОРЕ-ОКЕАН», режисер Олександр Шапіро, виробник ТОВ «Прем'єр-Медіа»;

«АЗС», режисерка Юлія Гонтарук, виробник ТОВ «ВАВИЛОН 13 ПРОДАКШН»;

«Вєра», режисерка Марина Степанська, виробник ТОВ «ЕССЕ Продакшн Хаус»;

«Моє дев'яте життя», режисерка Ірина Цілик, виробник ТОВ «ФОРФІЛМЗ»;

«План Мадагаскар», режисер Іван Орленко виробник ТОВ «Гуд Монінг Дістрібьюшн»;

«Поема про зорі», режисер Дмитро Кашуба, виробник ТОВ «Продюсерській центр Сарке»;

«Повноліття», режисер Євген Кошин, виробник ТОВ «КС ПРОДАКШН»;

«Шалений виїзд», режисер Соболєв Є.О., виробник ТОВ «БІЕРБІ ПРОДАКШН»;

«Камінь-Ножиці-Душа», режисерки Марія Старожицька та Анастасія Старожицька, виробник ТОВ «ОПЕРАТОРСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ. ЮА»;

«Чужий монастир», режисер Роман Ширман, виробник ТОВ «АЛЬФАВІЛЬ ПРОДАКШН»;

«Бокораш», режисер Святослав Пащук, виробник ДП «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка»;

«Дівчата», режисерка Ганна Гнатенко-Шабалдіна, виробник ТОВ «КРІСТІ ФІЛЬМ»;

«Коротка повість про довге кохання», режисер Олег Фіалко, виробник ТОВ «Т.Т.М.»;

«Обліковець», режисер Ілля Ноябрьов, виробник ТОВ «ПРОДЕКС ФІЛМ»;

«Стефа», режисер Іван Сауткін, виробник ТОВ «ПРОДЕКС ФІЛМ».

 

Неігрові фільми:

 

TRUE_IT.UA, режисер Кочнев Д.С., виробник ТОВ «БІЕРБІ ПРОДАКШН»;

«Невідома історія», режисер Микола Дондюк, виробник ФОП Рай Андрій Володимирович;

«НепрOsti листи», режисерка Марія Яремчук, виробник ФОП Яремчук Марія Валеріївна;

«Симфонія Донбасу 2021», режисер Олена Рубашевська, виробник ФОП Крижна Вероніка Аркадіївна;

«Атлети Бога», режисерка Марина Ткачук, виробник ТОВ «Скрін Медіа Юкрейн»;

«Закарпаття. 4 сезони», режисери Валентин Дігтяренко та Павло Казанцев, виробник ТОВ «Скрін Медіа Юкрейн»;

«Мама Ксюша», режисер Артур Якубов, виробник ТОВ «Знімальний Цех Артура Якубова»;

«Рідні», режисер Володимир Бакум, виробник ТОВ «ЧАСТОГУСТО»;

«Канікули», режисер Андрій Вербицький, виробник ПП «КІНОКОМПАНІЯ «МАГІКА-ФІЛЬМ»;

«Королівські перегони-київський слід», режисер Володимир Луцький, виробник ДП «Українська студія хронікально-документальних фільмів»;

«М. Зав’ялов- хрещений батько українського боксу», режисер Сергій Долбілов, виробник ТОВ «СПІЛЬНА ПЕРЕМОГА ПРОДАКШН»;

«Одеські незалежні», режисерка Олена Кутінова, виробник ТОВ «Маланка Студіоз»;

«Долина карпатського зубра», режисери Михайло Богомаз і Сергій Розов, виробник ФОП Ткач Євген Сергійович;

«Сердце під мундиром», режисер Ігор Козлов-Петровський, виробник ТОВ «Одеса Фільм Продакшн»;

«Фотобалет. Останній танок Миколи Троха», режисерка Олена Клочко, виробник ТОВ «ПРОДЕКС ФІЛМ»;

«Народжені Вільними», режисер Гусаревич С.А., виробник ТОВ «Банк Ідей»;

«Сухе болото», реж. Моргунець-Ісаєнко О.О., виробник ФОП Моргунець-Ісаєнко О.О.;

«1618 Гетьман», режисер Андрій Кривошеєв, виробник ТОВ «Кіномануфактура»;

«Операція Щит України», режисерка Олена Короп, виробник ПП «ПРОДЮСЕРСЬКА АГЕНЦІЯ «АССА»;

«Історія Християнської Церкви. Український вимір», режисер Сергій Сотниченко, виробник ФОП Леонова А.О.;

«Оркестр (Музика буття)», режисер Геннадій Черномашинцев, виробник ТОВ «Торнадо Фільм»;

«Народжені вдруге», режисерки Ольга Божко і Тетяна Ціопкало, виробник ФОП Божко Ольга Миколаївна;

«Середньовічні ігри престолів», режисерка Марина Кучеренко, виробник ФОП Леонова А.О.

 

Результати попереднього туру та детальний розклад презентацій тут.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно