Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Європейські дистриб’ютори купили три українські фільми

24.06.2020
об 10:18

FILM.UA Distribution уклала нові угоди з дистриб’юторами з Європи та Північної Америки на продаж прав на українські стрічки «Пульс», «Захар Беркут» та «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила». Такі контракти вдалося укласти у рамках кіноринку Marché du Film, що цього року проходить онлайн.

Права на показ спортивної драми «Пульс» придбав французький дистриб’ютор TradeMedia. Території, на яких побачать фільм – Франція, франкомовна Європа та Африка. Український прокат стрічки мав відбутися в березні, але через пандемію його відтермінували на осінь.

Крім того, FILM.UA Distribution уклала угоди з італійською компанією Eagle Pictures Spa щодо продажу всіх прав на історичний екшен «Захар Беркут» та анімаційний фільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Кадр з мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

«Завжди приємно укладати нові угоди, і вдвічі приємніше, що в карантин цей процес не зупиняється. Ми познайомимо світ з драматичною історією української легкоатлетки Оксани Ботурчук у фільмі «Пульс». Дуже раді, що першим пунктом у географії фільму, крім України, стане Франція. Два інших проєкти теж надзвичайні – видовищний історичний екшен «Захар Беркут» та чудова казка «Викрадена Принцеса», яка вже об’їздила понад 50 країн світу. Бажаємо глядачам приємного перегляду та радіємо, що пандемія не заважає світовому кінопроцесу», – сказав менеджер з міжнародних продажів FILM.UA Distribution Євген Драчов.

Кадр з фільму «Захар Беркут»

Нагадаємо, минулого тижня оголосили про продаж прав на історичний екшен «Захар Беркут» до США та Канади. Дистриб’ютором виступатиме американська компанія Shout Factory. Що ж стосується анімаційного проєкту «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», він став рекордсменом серед українських анімаційних фільмів за світовим прокатом: стрічку побачили в кінотеатрах значної частини Європи, Південної та Центральної Америки, а також в Азії, зокрема в КНР, що стало першим випадком комерційного прокату стрічки українського виробництва в цій країні.

Джерело: прес-служба FILM.UA

Читайте також:

FILM.UA повернеться в кінотеатри з «антикризовим пакетом»
Новини

FILM.UA повернеться в кінотеатри з «антикризовим пакетом»

Кінотеатри України будуть відновлювати свою діяльність, проте існує суттєва нестача контенту – через пандемію коронавірусу багато релізів перенесено на другу половину 2020-го - 2021 рік. Один з лідерів кіноринку України FILM.UA Group пропонує до повторного кінопрокату пакет своїх найбільш успішних фільмів, а весь прибуток від проданих квитків залишатиметься кінотеатрам. Разом з цим планується відновлення показів воєнної драми «Черкаси», перерваних карантином.

19.05.2020
об 10:00

Новини

У FILM.UA Group з'явився новий напрямок діяльності

Днями стало відомо, що до FILM.UA Group приєдналася компанія Stage Show Company, раніше її знали на ринку як StarLight Entertainment. Таким чином, найближчим часом серед проєктів FILM.UA Group з'являться технологічні шоу світового рівня.

13.06.2020
об 12:15

FILM.UA Group взяла участь в наймасштабнійшій онлайн події року
Новини

FILM.UA Group взяла участь в наймасштабнійшій онлайн події року

In partnership we trust: FILM.UA Group (учасник Глобального договору ООН) взяла участь в UN Global Compact Leaders Summit 2020, яка відбулася протягом 15–16 червня за участі 15000 учасників з майже 200 країн.

19.06.2020
об 17:16