Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Європейська романтика: Незабаром в українських кінотеатрах покажуть «Русалку в Парижі»

14.06.2020
об 12:48

Остання сенсація французького прокату – комедійне фентезі про любов музиканта і прекрасної незнайомки – «Русалка в Парижі» стане першою стрічкою в українських кінотеатрах після відновлення їхньої роботи.

Прем'єра фільму в рідній Франції відбулася 11 березня, напередодні масового закриття кінотеатрів, але завдяки позитивним відгуками преси та задоволеним відгукам глядачів, стрічка повертається у французький прокат 22 червня.

Режисером «Русалки в Парижі» виступив Матіас Мальзйо, автор візіонерської стрічки «Механіка серця». Головні ролі зіграли молоді французькі зірки Мерилін Ліма і Ніколя Дювошель, а на другому плані справжні легенди європейського кіно – Россі Де Пальма, муза Педро Альмодовара та Жана-Поля Готьє, і Чеки Каріо, відомий українському глядачеві за циклом «Прокляті королі», бойовикам «Погані хлопці», «Її звали Нікіта» та «Поцілунок дракона».

За сюжетом стрічки, головний герой – талановитий артист з неймовірною харизмою та прекрасним почуттям гумору. Однак його серце – неприступний бастіон навіть для найкрасивіших дівчат Парижа. Все зміниться, коли, прогулюючись нічною набережною Сени, він зустріне справжню русалку. Тепер для музиканта не має значення, що любов до цих красунь століттями губила серця чоловіків.

Французька преса високо відзначила романтичне фентезі за поетичний стиль, атмосферу, гумор і цікавих персонажів, а впливове видання Paris Match поставило в один ряд «Русалку в Парижі» Матіаса Мальзі з культової «Амелі» Жана-П'єра Жене, а також роботами таких легенд як Тім Бертон і Мішель Гондрі.

За попередньою інформацією, український глядач зможе поринути в романтичну атмосферу фільму «Русалка в Парижі» вже з 9 липня.