Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Є чотири переможці на участь в UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs!

29.05.2020
об 18:58
Є чотири переможці на участь в UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs!

Із 21 поданої заявки журі відібрало чотири, що презентуватимуть свої майбутні документальні фільми, прем’єри яких очікуються цього та наступного року, в рамках UKRAINIAN SHOWCASE @ Cannes Docs — презентаційної онлайн-платформи українських документальних проєктів, що організована Docudays UA спільно з Українським інститутом і відбудеться на Marché du Film у рамках секції Cannes Docs.

«Плай. Шлях через гори» режисерки Єви Джишиашвілі та продюсерки Оксани Іванюк.

Це історія подружжя Дмитра і Ганнусі, які зберегли більше, ніж втратили під тиском нашого непростого сьогодення. Мірило їхніх цінностей — любов, що підтримує одвічний плин життя.

 

«Поміж війн» режисерки Аліни Горлової та продюсерів Максима Наконечного, Ілони Бічевської, Патріка Гамма.

Монохромний документальний фільм спостерігає за нескінченним циклом механізмів війни та миротворення, з якого ми вихоплюємо молодого курда Андрія. Втікаючи від війни в Сирії на батьківщину матері, його родина несподівано опинилася посеред війни в Україні. Йдучи за ним, ми починаємо повільний шлях крізь зони війни, табори біженців, військові паради, гуманітарні місії, релігійні, весільні та похоронні звичаї України, Іраку, Сирії та Німеччини.

 

«Свідки Флоріана» режисера Олексія Радинського та продюсерки Люби Кнорозок.

Флоріан Юр’єв — архітектор, художник, скрипковий майстер, музикант, теоретик і поет. У віці 90 років він змушений освоювати ще одне заняття — громадський активізм. Одного дня він дізнається, що його головний архітектурний твір — київська «Літаюча тарілка» — опинилася під загрозою перетворення на торговельний центр. Флоріан вирішує протидіяти.

 

«Щоденник нареченої Христа» режисерки Марти Смеречинської та продюсерів Наталії Лібет і Віталія Шереметьєва.

Коли її сестра вирішила стати черницею у 13, режисерка обурено намагалась її зупинити. А за шість років почала фільмувати новий дім сестри, монастир, і його послушниць.

Попри те, що цього року Cannes Docs відбудеться онлайн, для українських проєктів це можливість доступу до найширшого кола індустрійної спільноти. Щороку на Marché du Film спеціальна професійна програма від Cannes Docs об’єднує авторів, продюсерів та всіх залучених у виробництво повнометражних стрічок — креативної документалістики, орієнтованої для кінотеатрального прокату.

Отож українські продюсери та режисери презентуватимуть свої проєкти представникам найвпливовіших міжнародних фестивалів та сейлз-агенцій. Але окрім презентації, проєкти-учасники отримають індивідуальні консультації від провідних міжнародних експертів та експерток.

Детально про відібрані проєкти — за посиланням.

Джерело: Docudays UA

Фото: кадр з кінопроєкту «Плай. Шлях через гори»

Читайте також:

Інтерв'ю

Docudays UA 2020 представить 70 документальних стрічок та запросить на суп у компанії режисерів

Сімнадцятий міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA цього року відбудеться он-лайн. З 24 квітня по 3 травня всі охочі зможуть дивитися та обговорювати нове кіно в мережі, а більшість стрічок будуть доступні на платформі DOCU/SPACE до 10 травня. Про особливості формату та зміст фестивалю VGLcinema дізнався з перших вуст, від організаторок та керівниць Docudays UA Вікторії Лещенко, Дар’ї Бассель, Ксенії Шиманської та Світлани Смаль.

17.04.2020
об 19:26