Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«#ЯЖЕБАТЬ»: прем’єра нового сімейного серіалу

06.12.2021
об 11:03

«#ЯЖЕБАТЬ» — історія про молодого та не дуже серйозного батька, вимушеного взяти на себе відповідальність за життя свого дворічного сина, поки мати малюка вийшла на роботу, тож тепер наш тато має подорослішати. 

Бодя — це батя, головний герой, дуже веселий та кумедний чоловік. Постійно на позитиві та вірить, що вихід можна знайти з будь-якої ситуації. Богдан дуже любить свою дружину Свєту та синочка Діму. Його роль зіграв Ігор Качур.

Свєта, любляча матуся та цілеспрямована жінка, після декрету виходить на роботу мрії. Вона шукатиме баланс між материнством та роботою, залишивши свого сина під наглядом чоловіка. Амбітну Свєту зіграла Лілія Цвєлікова.

Найкращий друг нашого татуся Колян завжди з товаришем та готовий підтримати його будь-де. Коля, роль якого зіграв Кирило Ганін, добрий, веселий та довірливий, він намагається поводитися максимально мужньо, хоча це йому взагалі не властиво.

Яна — подруга Свєти, справжня фатальна жінка, яку зіграла Тетяна Малкова. Має талант керувати чоловіками у своїх інтересах, чим постійно й користується. Дівчина любить бути в центрі уваги та обожнює все дороге й брендове.

Які пригоди чекають на цих героїв – дізнавайте ся вже сьогодні. Прем’єра серіалу 6 грудня о 22:00 на телеканалі ТЕТ.

Джерело: ТЕТ

Читайте також:

Новини

Прем'єра мелодрами «Крила метелика»

Історія кохання головних героїв Лізи та Дмитра почалася понад 20 років тому. Тоді вони збиралися одружитися, але інтриги друзів завадили цьому шлюбу. Як поведуть себе герої, коли зустрінуться через роки?

28.11.2021
об 10:29

Новини

«Вийду за тебе»: український трейлер нового фільму з Дженніфер Лопез

Неповторна Дженніфер Лопез у новій романтичній комедії до Дня закоханих! Напередодні весілля популярна співачка Кет Валдез дізнається, що наречений її зрадив. Щоб помститися колишньому, дівчина пропонує одружитися незнайомцю з натовпу прямо під час власного концерту. Тепер її чоловік — сором’язливий вчитель математики. Та чи впорається подружжя з викликами сімейного життя?

20.11.2021
об 12:36

Новини

«Велика прогулянка» тизер нової української сімейної комедії

Велика Прогулянка починається, отже #шампуридогори! Уперше на великих екранах улюблені знаменитості в головних ролях — Олена Кравець та Юрій Ткач, а також несподівані камео — зірки українського футболу та виконавиця, чиї треки лунають чи не під час кожного українського застілля. Хто дивуватиме глядачів та що відбуватиметься з героями сімейної комедії?

29.11.2021
об 14:58