Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Яна Брензей: «Бути ведучою новин – це говорити про те, що тобі не байдуже»

09.09.2020
об 19:05

Ведуча випуску новин виконує величезний об’єм роботи, про який глядачі часом і не здогадуються.

У соціальній мережі ведуча програми «Вікна-новини» на каналі СТБ Яна Брензей розповіла про свою роль у створенні випуску новин та розвіяла стереотипи стосовно того, що ті, хто кожен день розповідають про новини нічого не роблять, окрім начитування тексту з телесуфлеру.

«Мій випуск новин розпочинається о 14:30. Я приходжу на роботу на дев’яту годину, читаю останні новини, пропоную випусковому редактору та журналістам теми. Декілька невеличких новин пишу самостійно, читаю сюжети, пишу підводки, іноді навіть ще до того, як буде готовий текст у журналіста. Потім перечитую та вношу правки. Весь цей час паралельно дивлюсь новині стрічки, читаю аналітику. Після випуску – знову читаю новини, дивлюсь випуски інших каналів, далі відбувається вечірня нарада», - розповіла ЯНА БРЕНЗЕЙ.

Вона також зізналась, що інколи в ефір може вийти сюжет, який не планувався. В таких випадках ведучій доводиться читати інформацію, яку вона раніше не бачила, але такі несподіванки Яна Брензей не любить.

«У 99% випадках я знаю і розумію про що говорю. Як будь-яка жива людина я помиляюсь, можу бути не згодна з автором сюжету чи спікером, але я точно не роблю свою роботу механічно. Бути ведучою новин – це говорити про те, що тобі не байдуже», - сказала ЯНА БРЕНЗЕЙ.

Зазначимо, нещодавно програма «Вікна-новини» відзначила 25 років з дня першого виходу в ефір.

Подивитись «Вікна» можна щоденно о 14:30, 17:30, 22:00 на каналі СТБ.

 

Джерело: Пресслужба СТБ

Читайте також:

Новини

На СТБ стартує телепроэкт «Звана вечеря»

Господарі готуватимуть страви з мухоморами, органічними овочами і простроченою ковбасою. У першому гостинному батлі зійдуться ревізор, блогерка, ексцентрічний фермер та спадкова травниця.

24.07.2020
об 12:14

Новини

Три різні історії відносин: На СТБ покажуть «Наречену для тата»

Відносини з мільйонером, зізнання серед квітів в оранжереї та масаж на першому побаченні – все це глядачі можуть побачити у реаліті нині ввечері.

24.07.2020
об 17:13

Новини

Подробиці старту нового сезону «Детектора брехні» на СТБ

У 10 сезоні проєкту «Детектор брехні» розкажуть та покажуть саме те, що псує сімейні відносини та стосунки між людьми. Новий сезон розпочнеться 31 серпня.

26.08.2020
об 13:28

Новини

На СТБ розкажуть, як створювались новини протягом 25 років

Цього понеділка, 31 вересня, на телеканалі СТБ покажуть новий чотирисерійний спецпроєкт. Його присвятили одній з програм каналу, яка 4 вересня відзначає ювілей.

31.08.2020
об 17:55