Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Якщо у вас фонтанують ідеї – ласкаво просимо на «Сценарний пітчинг»

14.05.2020
об 16:55

Українська кіноакадемія та онлайн-ресурс DzygaMDB запускають проєкт «Сценарний пітчинг».

Цей проєкт для продюсерів, які шукають нові ідеї, а також для сценаристів, які хочуть розповісти про свої ідеї та готові сценарії продюсерам.

Організатори проєкту – Українська кіноакадемія та онлайн-база українського аудіовізуального сектору DzygaMDB. Зініціював проведення пітчингу сценарист Сергій Касторних.

З 13 до 22 травня продюсери, які бажають взяти участь у заході, можуть заповнити форму за посиланням.

Критерії для подання заявок на пітчинг від сценаристів будуть сформовані після того, як зберуть усі побажання від продюсерів. І вже наприкінці травня розпочнеться прийом заявок від сценаристів.

Наразі всіх сценаристів та продюсерів запрошують реєструватись на ресурсі DzygaMDB, на базі якого буде проходити пітчинг. Невдовзі там також буде сформовано постійно діючу бібліотеку сценаріїв. Зараз цей розділ знаходиться в розробці.

Пітчинг буде відбуватися онлайн і приєднатися до нього зможуть продюсери та сценаристи з усієї України.

На facebook-сторінці DzygaMDB будуть розміщені текстові та відеорекомендації щодо того, як правильно підготувати заявку на пітчинг, як його проводити тощо.

До проєкту вже приєднались такі продюсери, як Єгор Олесов (Animagrad), Максим Асадчий (Pronto film), Володимир Яценко (Limelite та ForeFilms), Олексій Гладушевський (StarLightMedia (Starlight Originals) та Real Pictures), Ольга Пантелеймонова (Star Media), Ярослав Лодигін (Суспільне мовлення), Наталя Стрибук (Телеканал «Україна»), Олена Канішевська («Теле Про», «Медіа Група Україна»), Олена Єремеєва, Христина Шкабар (1+1 media), Ірина Заря (Українська продакшн студія), Сергій Лавренюк (Solar Media Entertainment).