Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Як виглядає відновлене авто Джеймса Бонда

19.10.2020
об 18:18

Механіки відновили легендарний Aston Martin DB Mark III, на якому у перших фільмах їздив Джеймс Бонд. Нині така машина коштує півмільйона доларів. Побачити це авто можна у стрічці «Голдфінгер».

В одному з фільмів про пригоди Джеймса Бонда агент 007 користувався автомобілем Aston Martin DB Mark III. У середині 1950-х років з конвеєра зійшло усього 551 автівка цієї серії. Марка Aston Martin вже тоді була популярною, дорогою та славетною маркою, а участь авто у фільмах про англійського шпигуна тільки додало їм вартості та популярності серед автолюбителів. Не дивно, що кращий шпигун її Величності користувався одним з найкращих авто у світі.

Оскільки серія цих машин є лімітованою, коштують вони і нині не дешево, але багато з них знаходяться в занедбаному стані, адже їм вже майже 70 років. Одну з таких автівок реставрували. Механікам знадобилось майже 45 000 годин, аби повернути Aston Martin DB Mark III до належного вигляду.

Спочатку машину розібрали до останнього гвинтика, ті ділянки кузова, які «з’їла» корозія - замінили алюмінієвими деталями. Оригінальний двигун повністю відновили, у салоні замінили обшивку сидіння, двері та стелю, а також встановили нову приладову панель. Нині машина не тільки їде, а й виглядає як саме те авто Джеймса Бонда зі стрічок з Шоном Коннері. Вартість відновленого Aston Martin DB Mark III оцінюється у більш ніж 515 тис. дол.

 

Джерело: hotcars.com

Читайте також:

Новини

Наступним Джеймсом Бондом стане Том Харді

Наступним Джеймсом Бондом стане актор Том Харді. Саме такий анонс очікується наприкінці цього року.

21.09.2020
об 12:12

Новини

З'явився саундтрек до нової стрічки про Джеймса Бонда

У мережі з’явилось відео з саундтреком до нової стрічки про Джеймса Бонда. У кліпі демонструються кадри з останнього фільму про шпигуна «Не час помирати» та фрагменти виступу самої виконавиці пісні.

02.10.2020
об 17:12

Новини

Ще не час: Джеймс Бонд вийде в прокат у 2021 році

Творці бондіани оголосили про відтермінування релізу нового фільму про Джеймса Бонда – «Не час помирати».

03.10.2020
об 14:45

Новини

На честь Джеймса Бонда випустили монети

У наступному році на прихильників кіногероя-шпигуна Джеймса Бонда чекає ювілейний 25 фільм бондіани. Цю подію в Англії вирішили відзначити на вседержавному рівні та презентували світу гроші, присвячені агенту 007.

09.10.2020
об 13:10