Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Як розпочався ювілейний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs

27.09.2021
об 15:35

У Харківській філармонії вчора, 26 вересня, урочисто відкрили V Міжнародний кінофестиваль Східної України Kharkiv MeetDocs.

 

Нагадаємо, захід цього року проходить у гібридному форматі. Переглянути фільми конкурсних програм на офіційному сайті фестивалю глядачі (meetdocsfestival.com) можна з 27 по 29 вересня абсолютно безкоштовно за умови попередньої реєстрації. Офлайн-події – покази фільмів позаконконкурсної програми та освітні заходи проходять у харківському Promodo HUB.

«Цього року ми святкуємо ювілей Незалежності разом із вами, тому переважна більшість показів – українські стрічки. Рік видався складним, а наші надії на повноцінне «докарантинне» життя не виправдалися. Враховуючи всі карантинні обмеження, ми спланували гібридний формат фестивалю, в якому зможе взяти участь кожен українець – подивитись фільми конкурсних програм та обрати переможців Міжнародного конкурсу та конкурсу короткометражного незалежного кіно «Бардак» онлайн, а також проголосувати в номінації «Приз глядацьких симпатій» Національного конкурсу, і особисто відвідати покази фільмів Позаконкурсної програми та освітні події», – зазначила засновниця та директорка фестивалю Kharkiv MeetDocs ЄВГЕНІЯ КРІГСХАЙМ.

 

Kharkiv MeetDocs 2021 проходить за підтримки Auswärtiges Amt (Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини) та Державного агентства України з питань кіно.

«Держкіно підтримує всі якісні ініціативи з популяризації та розвитку українського кіно, не лише всеукраїнські, але й регіональні. В тому числі кінофестивалі, які представляють публіці найактуальніше й найкраще із сучасного світу кіно, та є потужними майданчиками для спілкування професійної спільноти. Ми маємо створювати та ширити ці можливості всією Україною», – сказала перша заступниця голови Держкіно ЮЛІЯ ШЕВЧУК.

 

Фільмом-відкриттям фестивалю стала створена за підтримки Державного агентства України з питань кіно стрічка режисерки Катерини Горностай «Стоп-Земля», яка отримала нагороду «Кришталевий ведмідь» на Berlinale та була відзначена Гран-прі та «Золотим Дюком» за «Найкращий повнометражний фільм» в межах Одеського міжнародного кінофестивалю. Представила стрічку та поспілкувалась із глядачами після перегляду команда фільму у складі співпродюсерки Ольги Безхмельниціної та акторів Маші Федорченко, Саші Іванова та Яни Ісаєнко.

Церемонія нагородження та показ фільму-закриття «Із зав’язаними очима» режисера Тараса Дроня відбудуться 1 жовтня.

 

2 жовтня глядачі у Харкові зможуть переглянути фільми-переможці фестивалю в офлайн-форматі.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

 

Читайте також:

Новини

Український бокс-офіс: «Дюна» покращив результати кінотеатрів вдвічі

У порівнянні з попереднім вікендом, коли сумарний дохід досяг лише 22,21 млн гривень, період з 16 по 19 вересня виявився одним із найкращих з середини лютого минулого року, сягнувши позначки 45,86 млн гривень.

22.09.2021
об 10:04

Новини

Творці серіалу «Хазяїн» розкривають характери героїв

Першою, про кого виріши розповісти автори проєкту «Хазяїн», виявилася героїня, яку на екрані втілить Ольга Сумська. Глядачі побачать акторку в образі харизматичної пліткарки.

24.09.2021
об 16:32