Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Як народжувалося «Кохання» Микити Лиськова й не тільки

14.05.2020
об 10:43

14 травня о 19:00 вийде в ефір сьомий випуск КіноTalk від КМКФ «Молодість» та проєкту «Люди кіно», присвячений авторській анімації.

Гість програми Микита Лиськов поділиться думками про творчість і мультиплікацію в Україні, про можливості анімаційного кіно, глядацьке сприйняття та фестивальний успіх. Модеруватиме ефір Люда Чиркова, авторка та ведуча проєкту «Люди кіно». Оформлюйте передплату на стрим і ставте запитання в прямому ефірі.

Короткометражка Микити Лиськова «Кохання», міжнародна прем'єра якої відбулася на фестивалі анімаційного кіно в Аннесі, здобула низку перемог на міжнародних фестивалях в Україні та за кордоном, зокрема спеціальну відзнаку Національного конкурсу 48-го КМКФ «Молодість», Гран-прі фестивалю анімації Turku Animated Film Festival в Фінляндії, нагороду «Вибір журі» Пекінського кінофестивалю Feinaki Beijing Animation Week, Гран-прі на Linoleum International animation Short Film Festival, приз журі на Paris International Animation Film Festival, а нещодавно ще й стала лауреатом Національної кінопремії «Золота Дзиґа – 2020» як найкращий короткометражний анімаційний фільм.

Кінофестиваль «Молодість» у партнерстві з проєктом «Люди кіно» відновлює щотижневі стрими КіноTalk у форматі один-на-один: запрошують успішних представників української кіноіндустрії, спілкуються про роботу за лаштунками масштабних кінопроєктів, непередбачувані аспекти професії й роботу в українських реаліях.

Хочете більше дізнатися, як працює українська кіноіндустрія і що чекає на неї після карантину? Дивіться нові випуски КіноTalk від КМКФ «Молодість» та проєкту «Люди кіно»

У попередніх випусках глядачі вже встигли поспілкуватися з керівниками кінофестивалів, операторами, акторами, режисерами та менеджерами кінотеатрів в Україні. Переглянути їх запис можна на ютуб-каналі КМКФ «Молодість».

Оформлюйте передплату на ютуб-канал КМКФ «Молодість» та слідкуйте за випусками КіноTalk з такими гостями:

21 травня – Юрій Резніченко, один з найзатребуваніших режисерів монтажу в Україні;

28 травня – Олег Авілов, оператор-постановник, лауреат національної телевізійної премії України «Телетріумф–2016».

instagram facebook molodist nikitaliskov instagram