Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Як і коли відкриють кінотеатри в Україні

12.05.2020
об 15:15

Кінотеатри в Україні зазнали великих збитків через закриття на карантин. Галузь уперше стикнулася з таким викликом, і вихід із обставин, що склалися, має буди продуманим. Адже ранній вихід з карантину може призвести до ще більших фінансових втрат і навіть банкрутства.

Про це написав на своїй сторінці у фейсбук голова Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Як показала практика США та Китаю, якщо кінотеатри відкриються зараз, то існує велика ймовірність, що глядачів не буде. Люди не готові масово контактувати один з одним, та й криза вдарила по кишені. Крім того, зараз немає великих ані голлівудських, ані українських кінопрем’єр, які привабили б глядача.

Уряд має визначитися з конкретною датою щодо відкриття кінотеатрів, а МОЗ розробити нормативи санітарних заходів.

Тому ми з Павлом Сушком (голова підкомітету у сфері кінематографа та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики) звернулися до прем’єр-міністра й запропонували чіткий алгоритм.

Пропонуємо відкривати кінотеатри з 1-го липня.

Перші два тижні місяця продавати квитки глядачам з обмеженнями, наприклад, через ряд і через місце. А вже з 16-го липня повернутися до звичного режиму.

Це допомогло б кінотеатрам вийти з кризи поступово і не опинитися в ситуації, коли ні фільмів, ні глядачів немає.

При цьому ми маємо синхронізуватися зі світовим кінотеатральним ринком. Якщо робота в карантинних обмеженнях триватиме, ми також перенесемо дату відкриття на більш пізній період.

Також нагадую про ініціативу Сергія Созановського, який запропонував безкоштовно надати для повторного показу в кінотеатрах сучасні українські фільми. Закликаю до неї долучитися.

Читайте також:

Голлівуд повертається на чеські знімальні майданчики​​​​​​​
Новини

Голлівуд повертається на чеські знімальні майданчики​​​​​​​

У Чехії знімальні майданчики, які дуже полюбляють використовувати для зйомок голлівудські режисери, поступово поновлюють свою роботу. Як і в усьому світі, процес повернення до звичного ритму життя буде поетапним та із суворим дотриманням нових, спеціально розроблених санітарних норм.

09.05.2020
об 12:36

Визначено, як будуть розподіляти гроші на підтримку кінематографії
Новини

Визначено, як будуть розподіляти гроші на підтримку кінематографії

Асигнування загального фонду бюджетної програми «Державна підтримка кінематографії» скорочено майже у два рази – з 750 до 450 млн грн. Тому виникла необхідність визначитись, як же по-новому розподілити те, що залишилося.

09.05.2020
об 13:56

Кіноринок Південної Кореї оговтується після карантину: хто лідер прокату?
Аналітика

Кіноринок Південної Кореї оговтується після карантину: хто лідер прокату?

Відразу декілька кіномереж Південної Кореї повідомили про часткове поновлення роботи кінотеатрів, а дистриб’ютори одночасно випустили у світ багато прем’єр. І все це в дні, на які в країні припало декілька свят (30 квітня – День народження Будди, 1 травня – День праці), тож вихідні затягнулися аж на чотири дні – з кінця квітня до початку травня.дистрибьютори випустили в світ одразу багато прем’єр. І все це в дні, на які в країні припало декілька свят і вихідні затягнулися аж на чотири дні – з кінця квітня до початку травня.

11.05.2020
об 12:12