Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Як Ганеке створив легендарну «Піаністку»? Спецпоказ фільму у кінотеатрах країни

22.11.2021
об 16:20

Вже завтра, 23 листопада, «Піаністку» покажуть у Дніпрі. Головна героїня Еріка — професорка Віденської консерваторії. Вона вчить молодь чудової музики Шуберта, натомість сама – страшно далека від гармонії небесних сфер. Позбавлена навіть натяку на особисте життя, вона по-дитячому ділить ложе зі старою мегерою-матусею. Після занять вона таємно відвідує порномагазини і під ліжком тримає набір садомазохістських іграшок. Коли ж у неї закохується один з її учнів, вона шокує його абсолютно дикими реакціями на юнацьке почуття.

Професійний лектор розповість про те як таку стрічку зустрів світ 20 років тому, що надихнуло режисера Міхаеля Ганеке на створення «Піаністки» та з якими складнощами стикалися актори під час знімального процесу. Усі бажаючі зможуть поставити питання та дізнатися більше про вже легендарний фільм. 

Режисер стрічки – Міхаель Ганеке («Любов», «Гепі-енд», «Біла стрічка», «Приховане»), видатний австрійський кінорежисер і сценарист, володар багатьох кінематографічних нагород, зокрема, 10-ти призів Каннського кінофестивалю, Премії BAFTA (з 5-ма номінаціями) та Премії «Сезар» (з 3-ма номінаціями). За свою стрічку «Любов» (2012) Ганеке був номінований на «Оскар» (сама ж картина отримала «Оскар» як Найкращий фільм іноземною мовою).

Картина входить у «1000 фільмів, які потрібно подивитися, перш ніж померти» за версією The Guardian.

Більше деталей про подію тут.

Стрічку покажуть в усіх великих містах країни. Не пропустіть!

Джерело: Артхаус Трафік, Multiplex

Читайте також:

Новини

«Бурхливі води»: новий сезон «Золотої лихоманки» на Discovery

Високо у віддалених горах Аляски Чілкат команда чоловіків з Дакоти повертається на багаті землі у пошуках золота. Від’їзд легендарного шахтаря звільняє місце для нових шукачів скарбів. Один з них готовий пожертвувати життям заради зарплати. Побоюючись, що снігопад зашкодить їх планам, шахтарі намагатимуться протистояти природним явищам у новому сезоні шоу «Золота лихоманка: Бурхливі води».

22.11.2021
об 13:18

Новини

Легендарна “Піаністка” Міхаеля Ганеке знову вийде на великі екрани

До ювілею знаменитого фільму: «Піаністка» Міхаеля Ганеке,- австрійського режисера, номінанта на премію «Оскар» і лауреата Канн, - легендарна стрічка вийде в прокат вже в листопаді. Так відзначать ювілей картини. Вона побачила світ у 2001-му – 20 років тому.

28.10.2021
об 15:12