Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«І будуть люди»: Дізнатись більше про зйомки 12-серійної саги

31.08.2020
об 15:47

В рамках промокампанії творці серіалу презентували офіційний постер і трейлер, а ще запустили промосайт, на якому можна дізнатись повну інформацію про проєкт, персонажів, акторів, що грають у серіалі та подивитись цікаві епізоди зі знімального майданчика.

Незабаром на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра серіалу «І будуть люди». Багатосерійну стрічку знято за однойменним романом Анатолія Дімарова. Кіноробота розповідає про людські долі на фоні зламу історичних подій в Україні. Дійство відбуватиметься на початку ХХ ст. Серіал побудований у формі саги. Герої переживають Першу світову війну, революцію, прихід радянської влади. Кожен персонаж по своєму переживає ці події, але їх об’єднує одне – бажання жити.

«Це історія нашої країни, наших дідів та прадідів. Вона складна, багатогранна та не завжди позитивна, оскільки нашим предкам довелося зіткнутися з травматичними подіями, що перевернули весь уклад їхнього життя, обрати свій шлях та жити далі. Ми маємо знати цю історію та черпати з родинних розповідей мудрість. Адже й сьогодні ми живемо у світі, що стрімко змінюється, і багато подій сторічної давнини знаходять своє відображення в сьогоденні. «І будуть люди» – це сімейна сага, в якій кожен зможе знайти близьку собі історію та впізнати в героях своїх рідних», – розповіла креативний продюсер проєкту ОЛЕСЯ ЛУК'ЯНЕНКО.

І хоча до прем’єри ще два тижні, на сайті вже зараз можна побачити, як виглядатимуть герої, дізнатись цікавинки зі знімального майданчика та прочитати про головних акторів багатосерійної стрічки. Так, у рамках промокампанії вийдуть ще 4 відеоролики.

«Глядачеві може здатися, що ролики розказують історії українців у ХХ столітті, але це не так. Ці ролики про нас з вами сьогоднішніх, про те, що ми нині стикаємося з тими ж проблемами, переживаннями та драмами, що й наші прабабці та прадіди. Це історії про те, як ми українці живемо, як боремось, як віримо у часи війни. Це про те, що в нас завжди перемагає любов. До життя, до країни, один до одного, про те, що поки існує любов, доти не зникне Україна та українці», – прокоментувала керівниця відділу ефірного промо телеканалу СТБ ЛІДІЯ ПАНЬКІВ.

Нагадаємо, виробництвом серіалу для телеканалу СТБ займається студія Film.UA.

Прем'єра історичної саги «І будуть люди» відбудеться 14 вересня о 20:15 на телеканалі СТБ.

 

Джерело: Пресслужба Film.UA

Читайте також:

Інтерв'ю

Володимир Лерт: На нашому фільмі глядачі забудуть про свої мобільні телефони

Небагатьом відомо, що фільм кінорежисера, сценариста та продюсера Володимира Лерта «Мир вашому дому!», знятий в Україні, був у списку претендентів на номінацію кінопремії «Золотий глобус», церемонія нагородження якої відбулася 6 січня 2019 року в Каліфорнії. Про те, як склалася конкурсна доля цієї кінострічки, та про нові задуми та проекти VGL Cinema поцікавився в самого режисера.

16.03.2019
об 18:17

Новини

В українського серіалу «І будуть люди» з’явився тизер

Перша світова війна, революція, прихід радянської влади – на телеканалі СТБ восени презентують історичну сагу «І будуть люди». Екранізація епохального роману Анатолія Дімарова складатиметься з 12 серій.

01.07.2020
об 14:29

Новини

10 фактів про історичну сагу «І будуть люди»

Цієї осені на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра 12-серійного фільму «І будуть люди» виробництва студії FILM.UA за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. За сюжетом стрічки події відбуваються на Полтавщині в буремні часи 20 століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади. 12 непересічних доль – історія драматичних змін, пристрасного кохання і цінності людського життя.

16.07.2020
об 13:26