Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

How to Sundance: дискусія про українське кіно на головному інді-фестивалі США

15.12.2021
об 14:34

Детектор медіа та Одеський міжнародний кінофестиваль запрошують приєднатись до індустрійної онлайн-дискусії з учасницями фестивалю та програмеркою фестивалю «Санденс». Розмова йтиме про практичний досвід від першопрохідців та інсайдерський погляд на процес фестивального відбору.

Своє знайомство з конкурсною програмою фестивалю «Санденс» Україна розпочала з перемоги: дебютом національного кіно на фестивалі стала документальна стрічка «Земля блакитна, ніби апельсин», яка була відзначена за найкращу режисуру секції World Cinema Documentary.

Вже за два роки у конкурсі «Санденсу» – драма «Клондайк» Марини Ер Горбач, перший представник ігрового кіно у програмі World Cinema Dramatic Competition, та документальний фільм «Будинок зі скалок» Сімона Леренга Вільмонта, знятий у ко-продукції Данії, Швеції, Фінляндії та України. Які можливості відкриває участь та з чого починається дорога до програми найбільшого та найвідомішого фестивалю незалежного кіно?

16 грудня з 19:00 до 20:00 відбудеться дискусія про українське кіно в рамках фестивалю Сандес. Трансляція відбуватиметься на You-Tube-каналі Odesa International Film Festival.

Спікерки:

•  Марина Ер Горбач, режисерка, сценаристка та співпродюсерка фільму «Клондайк»

•  Анна Капустіна, продюсерка фільму «Земля блакитна, ніби апельсин»

•  Ана Соуза, програмерка кінофестивалю «Санденс»

Модераторка: Лілія Апостолова, заступниця головного редактора «Детектор Медіа»

 

Джерело: Odesa International Film Festival

Читайте також:

Новини

Розпочався прийом заявок на участь у третьому “Сценарному пітчингу”

Відкрито приймання заявок на участь у третьому конкурсі “Сценарний пітчинг”, що проходитиме у період 3-4 лютого у форматі Zoom-конференції. Заявки від сценаристів приймаються з 9 грудня до 11 січня. До участі запрошуються як професійні сценаристи, так і початківці, які мають оригінальні ідеї сценарію.

09.12.2021
об 16:46

Новини

Docudays UA відкриває прийом заявок для українських документалістів на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview

Уже вчетверте Docudays UA відкриває для українських документалістів та документалісток прийом заявок на участь у шоукейсі Ukrainian Doc Preview. У березні, під час 19 Docudays UA, відбудеться презентація документальних повнометражних фільмів, які перебувають на стадії виробництва або поствиробництва. У результаті презентації експерти оберуть переможців Ukrainian Doc Preview, які традиційно отримають низку нагород.

10.12.2021
об 16:43

Новини

Завершилися зйомки фільму «La Palisiada» у жанрі пострадянського нуару

Завершилися зйомки фільму «Ля Палісіада» – повнометражного дебюту призера українських та міжнародних кінофестивалів Філіпа Сотниченка. Події кінострічки у жанрі “пострадянський нуар” розгортаються у 1996-му році, за кілька місяців до підписання протоколу №6 Європейської конвенції з прав людини. Протокол передбачав відмову від смертної кари, яка дісталася Україні в спадок від СРСР.

13.12.2021
об 18:03