Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

HBO Max збирається видалити фільми про Бетмена

14.06.2020
об 17:56

З 1 липня в каталозі стрімінгового сервісу HBO Max, що належить студії Warner, не буде жодного фільму про Бетмена.

З невідомої причини платформа, що запустили в травні, відмовиться з наступного місяця від показу таких фільмів, як «Бетмен», «Бетмен повертається», «Бетмен назавжди», «Бетмен проти Супермена», «Ліга справедливості» і кількох інших. При цьому мова не йде про відмову від усіх дісішних екранізацій, таких як фільми «Аквамен», «Шазам!», серіал «Супергьорл» будуть і далі наявними в каталозі.

Незрозуміло, це тимчасове обмеження чи постійне. Ще більшою таємницею лишається відповідь на питання - з чим це пов'язано. 

Джерело: The Wrap

 

Читайте також:

Інтерв'ю

«Чорнобиль» очима каналу HBO

Минулого року весною вийшов телевізійний мінісеріал, створений американським телеканалом HBO разом з британською телемережею Sky, присвячений аварії на Чорнобильській АЕС та ліквідації її наслідків.

26.04.2020
об 13:20

Новини

Вже запущено стримінговий сервіс HBO Max – що відомо?

HBO Max — новий продукт на стримінгового ринку, який конкуруватиме з Netflix, Hulu й Amazon Prime Video.

29.05.2020
об 10:06

Новини

HBO Max: Новий Looney Tunes залишив позаду «Гру престолів» і «Клан Сопрано»

Згідно з даними аналітичної компанії Parrot, яка вимірює популярність проєктів на основі рейтингів фанатів, піратських запитів і згадок у соцмережах, мультсеріал Looney Tunes став найпопулярнішим проєктом стримінг-платформи HBO Max після її запуску – 27 травня. Попит на Looney Tunes був у 16,5 раза вище середнього.

05.06.2020
об 13:34

Новини

«Звіяні вітром» - лідери продажів на Amazon

За добу скочила вгору популярність фільму «Звіяні вітром» на Amazon, зокрема зросли продажі на спеціальне видання DVD-диска до 70-річчя фільму (ціна починається від 29,55 долара). Також збільшився попит на стрічку й на Amazon Video, де її можна орендувати або купити для перегляду за 3,99 і 9,99 долара відповідно.

13.06.2020
об 16:58