Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

HBO Max: Новий Looney Tunes залишив позаду «Гру престолів» і «Клан Сопрано»

05.06.2020
об 13:34

Згідно з даними аналітичної компанії Parrot, яка вимірює популярність проєктів на основі рейтингів фанатів, піратських запитів і згадок у соцмережах, мультсеріал Looney Tunes став найпопулярнішим проєктом стримінг-платформи HBO Max після її запуску – 27 травня. Попит на Looney Tunes був у 16,5 раза вище середнього.

На другому місці – дитяча передача «Не зовсім пізнє шоу з Елмо» – спіноф «Вулиці Сезам». Попит на нього в 10 разів перевищував середній. Щоправда, через декілька днів йому довелося поступитися другою сходинкою, адже  популярність набрав комедійний проєкт «Особисте життя» з Анною Кендрік.

При цьому серіали, завдяки яким HBO завоював міжнародну популярність, такі як «Секс у великому місті», «Клан Сопрано» і «Гра престолів», залишилися практично непоміченими новими передплатниками.

HBO Max – третій великий стрим-сервіс, запущений за останні місяці. Раніше роботу почали платформи Peacock і Quibi. Жодна ще не дістала глядацького відгуку, на який розраховували творці. Для порівняння: стримінг Apple TV+, запущений у 2019 році, швидко набрав популярність завдяки обговорюваним оригінальними проєктами, серед яких «Заради всього людства» і «Ранкове шоу».

У найближчому майбутньому HBO Max планує представити кілька нових проєктів власного виробництва, але поки сервіс значно відстає від конкурентів, і не останню роль у цьому відіграє значна вартість передплати –14,99 долара.

Читайте також:

Шарліз Терон або Емі Адамс – хто стане Кассандрою Веб?
Новини

Шарліз Терон або Емі Адамс – хто стане Кассандрою Веб?

Sony Pictures продовжує нарощувати свою колекцію фільмів Marvel. Джерела Variety повідомляють про підписання SJ Clarkson контракту на розробку першого жіночого фільму з каталогу персонажів Marvel від Sony.

02.06.2020
об 17:10

«Загін самогубців» отримає друге життя та продовження
Новини

«Загін самогубців» отримає друге життя та продовження

Команда Девіда Ейра пише, що студія Warner розглядає можливість випустити режисерську версію «Загону самогубців» на сервісі HBO Max.

03.06.2020
об 14:45