Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Гренландія» знову в топі переглядів українців

21.10.2020
об 11:23

Кіноробота Крістофера Нолана все ще цікавить глядачів вітчизняних кінотеатрів, відвідуваність анімацій для дітей падає, а найцікавішим фільмом цього вікенду, за результатами придбаних квитків на сеанси, визнано стрічку про катастрофу.

Відвідуваність кінотеатрів в Україні знижується через відсутність у прокаті цікавих фільмів та підвищення захворюваності на Covid-19 серед населення. За минулий вікенд загальний збір кінозалів зменшився на 24%. Це найбільше зниження з часів відновлення кінопоказів у країні. Прокатники очікують ще більшого падіння через те, що 8 областей України потрапили до червоної карантинної зони. Це значить, що кінозали там мають закрити. На такий крок з понеділка пішло тільки керівництво міста Харків.

Серед тих, хто ще ходить до кінотеатрів найбільшою популярністю користується фільм-катастрофа «Гренландія» з Джерардом Батлером у головній ролі. Вона демонструється на широких екранах вже п’ятий вікенд і нині продемонструвала падіння відвідуваності на 16%. Загальна каса стрічки становить трохи більше 24 млн грн, загалом фільм подивились більше 220 тис людей.

Сімейна комедія «Війна з дідусем» стала другою за відвідуваністю. Під час цього вікенду стрічка заробила майже 1,4 млн грн. Загальний збір склав 13,2 млн грн. У кіно фільм демонструється вже 25 днів.

На третьому місці опинився «Чесний злодій». Стрічка на широких екранах вже 11 днів. За минулий вікенд вона продемонструвала 52% падіння відвідуваності і зібрала трохи більше 1,3 млн грн.

Четверте місце посіла кримінальна драма «Капоне». Стрічка про останні роки життя знаменитого гангстера на старті зібрала 1,3 млн грн.

На 32% знизився цього вікенду рейтинг анімації «Сімейка Бігфутів». Мультфільм у залах демонструється вже 18 днів і за цей час стрічка зібрала трохи більше 6 млн грн.

«Тенет» все ще залишається серед найвідвідуваніших фільмів, не дивлячись на те, що у прокаті він вже 53 дні. Стрічка Крістофера Нолана зібрала за 8 вікенд 951 тис. грн. Загалом трилер подивились 427 тис українців.

У рейтинг популярних стрічок минулого вікенду потрапила і «Фортеця Хаджибей». Фільм демонструвався в 191 кінозалі і у свій перший вікенд зібрав 474 тис грн.

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Святковий рік: Рейтингові телепроєкти StarLightMedia відзначатимуть круглі дати

У StarLightMedia починається сезон ювілеїв. Кінець 2020-го й початок наступного року для телевізійної групи є особливими. Програма «Факти» на ICTV святкуватиме 20-річчя, «Факти тижня. 100 хвилин» та «Свобода слова» - 15-річчя. Срібна дата у «Вікна-новини» на СТБ, яким виповнюється 25 років.

18.08.2020
об 12:23

Новини

«Мулан» чи «Тенет»: який фільм стартував краще?

Фільм студії Walt DIsney «Мулан», представлений в Північній Америці за допомогою потокового сервісу Disney +, стартував краще, ніж фантастичний бойовик «Тенет». Тільки за перший вікенд картина заробила 33,5 мільйона доларів – про це говорить статистика Screen Rant. А ось «Тенет» не зміг зібрати більше 20 мільйонів доларів.

11.09.2020
об 11:43

Новини

Стали відомі касові збори «Мулан» та «Тенет» у Китаї

Стрічки не виправдали очікування творців та студій, а також мали мало часу на якісну промоцію в Піднебесній.

14.09.2020
об 14:18