Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Гран-Прі від журі на SIFF 2021 отримав фільм Ірини Цілик

19.04.2021
об 13:35

На 47-му Міжнародному кінофестивалі в Сіетлі стрічка «Земля блакитна, ніби апельсин» отримала Гран-Прі Журі в категорії документального кіно.

Впродовж одинадцяти днів, 8 – 18 квітня, відбувся Міжнародний кінофестиваль в Сіетлі. Цьогоріч у події брали участь 220 фільмів. Організатори заході підрахували, що стрічки були зняті в 69 країнах світу; 56 % від загального обсягу стрічок-учасниць зафільмували жінки. Серед них виділили роботу й української режисерки Ірини Цілик.

Перелік всіх лауреатів дивіться тут

 

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Новини

Касові збори бойовика «Ґодзілла проти Конга» встановили рекорд епохи пандемії

Фільм «Ґодзілла проти Конга» проклав новий шлях у касових зборах епохи пандемії, даючи голівудським студіям і власникам театрів надію, що люди готові повернутися до кіно після року перегляду Netflix вдома.

05.04.2021
об 15:36

Новини

«Оскар» створить центри для нагородження лауреатів премії у Лондоні та Парижі

Американська Академія кінематографічних мистецтв і наук після чисельних скарг номінантів, які знаходяться за межами США, відмовилася від свого правила, яке заперечувало можливість використання Zoom для проведення «Оскара». Організатори події вирішили створити європейські «центри» для нагородження, щоб ті номінанти, які не можуть поїхати до Лос-Анджелеса через пандемію, змогли взяти участь у церемонії.

10.04.2021
об 18:09

Новини

Не пройшли кастинг, але стали ведучими: Історії зірок «Орла&Решки 10 років»

Улюблений проєкт мільйонів українців відзначає своє десятиріччя. У ролі ведучих ювілейного сезону – зірки, які колись мріяли стати ведучими шоу.

02.04.2021
об 16:31

Новини

Джеймс Кемерон пригрозив звільнити сценаристів продовження «Аватару» через надмірну концентрацію уваги на нових сюжетних лініях

Довгоочікуване продовження надзвичайно успішного фільму Джеймса Кемерона «Аватар» зовсім скоро з’явиться у кінотеатрах. Прем’єра запланована на 16 грудня 2022 року. Отримавши понад 2,8 млрд доларів у світовому прокаті, «Аватар» увійшов в історію, як фільмом з найвищим показником касових зборів за всю історію кіно. Кемерон заявиляв, що фінансовий успіх першого фільму не був випадковістю, оскільки у нього була спрощена історія, яка надихала людей у всіх культурах. «Аватар» був фільмом номер один практично в усіх країнах. Тому розуміння того, чому він був таким успішним, було для режисера важливішим для створення продовження історії, ніж вигадування нових сюжетних ліній.

04.04.2021
об 12:09