Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Гра Тіней»: офіційний український трейлер

10.01.2022
об 12:57

Тревіс Блок – спеціальний агент ФБР, який намагається примиритись зі своїм темним минулим. Одного дня він виявляє змову проти громадян США. Через своє розслідування Блок опиняється під прицілом директора ФБР, якого колись захищав. Що більше він дізнається, то на більшу небезпеку наражає себе та своїх близьких. Але справу потрібно завершити за всяку ціну.

Режисер: Марк Вільямс («Чесний злодій») Актори: Ліам Нісон (трилогія «Заручниця»), Айдан Квін, Тейлор Джон Сміт, Еммі Ревер-Лемпман та інші. Композитор: Марк Айшем («Білий полон»)

Джерело: Kinomania LLC

Читайте також:

Новини

«Сам під землею»: Володимир Дантес про свій найгірший Новий рік

У таксі в заторі, в літаку, на роботі, сам удома – це не найгірші варіанти, як можна зустріти Новий рік. Під час зйомок проекту Improv Live Show, який покаже Новий канал у новому, 2022 році, артист Володимир Дантес згадав «яскравішу» історію святкування.

01.01.2022
об 11:13

Новини

«Ти – Космос»: в Україні знімають унікальний проєкт

Події стрічки відбуваються на космічному кораблі, і аби глядачі мали відчуття виходу у відкритий космос, творча група вдається до надскладних технічних новацій та масштабних декорацій. Фільм створюється кінокомпанією FOREFILMS (продюсери Володимир Яценко та Анна Яценко (Соболевська) за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

05.01.2022
об 15:32