Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Голова Disney зі стримінгу залишив компанію заради TikTok

21.05.2020
об 12:00

Кевін Майер залишив свій пост у Disney і перейшов у TikTok – сервіс для створення і перегляду коротких відео, який був запущений влітку 2018 року й належить китайській компанії ByteDance.

У Disney Кевін Майер займав пост голови департаменту зі стримінгу й керував запуском стримінгової платформи Disney +. Крім того, він відповідав за стратегічний розвиток компанії і безпосередньо сприяв такому значущому придбанню Disney, як Fox.

У TikTok Майер займатиме одну з керівних посад  і буде повністю відповідати за глобальний розвиток додатка, маркетинг і зв'язки з громадськістю. Також візьме участь у запуску батьківської компанії ByteDance. У Disney його місце займе Ребекка Кемпбелл, колишня президентка Disneyland Resort.

Під час всесвітнього карантину додаток TikTok став дуже популярним – щомісяця ним користується понад 800 млн чоловік, а кількість його завантажень перевищила півтора мільярда (на квітень 2020 року). Тому рішення Майера залишити один з головних світових медіагігантів легко можна пояснити.

Джерело: The Walt Disney

 

Читайте також:

Новини

«Disney» планує ремейк «Геркулеса»

Хвиля ремейків від кінокомпанії «Disney» збільшується з кожним роком. Крім фільмів про принцес, продюсери взялися й за екранізацію мультфільму 1997 року «Геркулес», про це повідомляє The DisInsider.

01.05.2020
об 11:08

Новини

Amazon і Netflix відновлять кіновиробництво

Компанії Amazon і Netflix відновлюють кіновиробництво на території Франції. Як зазначає видання Variety, мова йде про серіали "Voltaire, Mixte" і "Arsene Lupin", у яких знімався популярний французький актор Омар Сі. Обидва проєкти були заморожені із середини березня 2020 року, коли в країні ввели карантин у зв'язку зі спалахом коронавірусу нового типу.

20.05.2020
об 16:26

Новини

Міккі Маус – один з найдорожчих брендів у світі

21 травня 1928 року Волт Дісней отримав патент на монопольне використання образу Міккі Мауса. Кумедне мишеня, якому судилося стати одним з неофіційних символів американської поп-культури, за тиждень до цієї події (15 травня 1928 роки) вперше з'явилося на екрані в 6-хвилинному німому мультфільмі «Божевільний літак». Передбачливість Волта Діснея дозволила йому в майбутньому сколотити величезний капітал на популярності Міккі Мауса та інших героїв своїх мультфільмів. Зараз образ Міккі Мауса є логотипом The Walt Disney Company. Компанія широко використовує у своїх фільмах та парках розваг прийом «прихованого Міккі», коли в кадрі несподівано з'являється тінь або якась інша композиція у формі голови та круглих вух Міккі. Крім того, у світі існує велика кількість похідних продуктів, що використовують образ Міккі Мауса, і відрахування за його використання  приносять компанії Діснея істотний дохід.

21.05.2020
об 11:00