Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Голлівуд спільно з Китаєм знімає фільм про пандемію

29.06.2020
об 16:38
Голлівуд спільно з Китаєм знімає фільм про пандемію

Голлівуд і Китай працюють над документальним фільмом «Ухань! Ухань», який покаже унікальну й всеосяжну картину китайського епіцентру спалаху коронавірусу. Особливо ця новина цікава у світлі сучасної антикитайської риторики президента Дональда Трампа й республіканської партії.

Над фільмом працюватимуть Starlight Media («Мідуей», «Шалено багаті азіати») і оскароносна продюсерка Донна Джильотті ( «Закоханий Шекспір», «Приховані фігури») в партнерстві зі Changsheng Film and Television. Китайські документалісти Юнг Чанг ( «Вгору по Янцзи») і Гон Чанг («Трохи Китаю») стануть режисерами проєкту, який присвячений 36 годинам життя декількох персонажів, що живуть у місті під час спалаху хвороби. Starlight Media повідомила, що команда фільму була «на передовій», знімала роботу волонтерів, медиків і життя пацієнтів. «Це буде дослідження життя в Ухані, – говорить генеральний директор Starlight Пітер Ло. – Ми розповімо про те, як люди боролися, як жили й любили в ті часи, коли прийшла катастрофа. Ми переконані, що аудиторія зможе відчути віру і надію, на які сподівався тоді весь Ухань».

Робота над проєктом триває на тлі перманентної критики Китаю з боку президента Трампа, що покладає на цю країну відповідальність за пандемію коронавірусу. У травні президентська адміністрація вивчала можливості використання проти Китаю різноманітних заходів, а на вересневий саміт G7 Трамп планував запросити Південну Корею, Австралію, Індію і Росію фактично для створення широкої антикитайської коаліції. Може дістатися і Голлівуду – у кінці травня республіканець Тед Круз пропонував обмежити допомогу федерального уряду студіям, які змінюють свої фільми заради того, щоб проникнути на китайський ринок.

Читайте також:

Новини

Нові дати: Фільм Нолана презентують у серпні

Нещодавно стало відомо, що кіностудія Warner Bros. знову перенесла прем’єру фільму Крістофера Нолана «Тенет», на цей раз на 12 серпня.

26.06.2020
об 17:26

Новини

Роботи замінюють акторів

Дівчина-робот Еріка грає головну роль в науково-фантастичному фільмі, зйомки якого стартували ще у минулому році. Бюджет стрічки складає $ 70 млн.

26.06.2020
об 19:09

Новини

Джамала зіграла у новій стрічці від Netflix

Днями на платформі Netflix відбулась прем’єра стрічки «Євробачення. Історія вогняної саги», головні ролі в якій виконали Рейчел МакАдамс та Віл Ферелл. Епізодичну роль-камео у фільмі зіграла Джамала. Картину вже можна переглянути на стрімінговому сервісі.

27.06.2020
об 12:42

Новини

Незабаром з'явиться нова багатосерійна екранізація «Привиду опери»

Французька компанія Gaumont працює над адаптацією оригінального роману Гастона Леру «Привид опери». Відомо, що це буде міні-серіал з шести серій. Над сценарієм зараз працює Ентоні Горовіц. Коли розпочнеться знімальний процес, хто буде в головних ролях – наразі невідомо. Ймовірно прем'єра серіалу відбудеться на платформі Netflix.

28.06.2020
об 13:24