Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Голлівуд повертається на чеські знімальні майданчики​​​​​​​

09.05.2020
об 12:36
Голлівуд повертається на чеські знімальні майданчики​​​​​​​

У Чехії знімальні майданчики, які дуже полюбляють використовувати для зйомок голлівудські режисери, поступово поновлюють свою роботу. Як і в усьому світі, процес повернення до звичного ритму життя буде поетапним та із суворим дотриманням нових, спеціально розроблених санітарних норм.

За правилами акторів будуть регулярно, протягом кожних 14 днів, тестувати на COVID 19. Члени іноземних знімальних груп обов’язково повинні мати негативний результат такого тесту, зроблений у себе на батьківщині, а також  мають протягом 72 годин перебування в Чеській республіці пройти повторне тестування. Тільки після обов’язкового карантину й отримання негативного повторного результату їм дозволять працювати. Таким чином, влада хоче убезпечити членів знімальних груп і акторів від зараження і від необхідності носити маски й зберігати дистанцію.

Такі заходи профілактики дозволять відновити зйомки відкладених через пандемію коронавірусу фільмів і серіалів. Кіноіндустрія Чехії, як і інших країн, зазнала величезних збитків через зупинку процесу виробництва й тепер сподівається на найскоріше відновлення його темпів.

Джерело: kinometro.

 

Читайте також:

Новини

Відомі нові дати довгоочікуваних кінопрем’єр Sony і Disney

Днями одразу дві голлівудські студії – Sony і Disney – знову змінили графіки майбутніх кінопрем'єр. У результаті черговий фільм «Людина-павук» з Томом Голландом, а також сиквел «Доктора Стренджа» дістануться прокату пізніше запланованого, повідомляє mbr.com.ua.

29.04.2020
об 13:24

Новини

В Італії частково відновлюють кіновиробництво на особливих умовах

Уже з 4 травня в італійському регіоні Лаціо (Рим), який є центром індустрії розваг, відновлюється виробництво фільмів і телевізійних програм. Щоб убезпечити знімальний процес, італійські профспілки ANICA, APA і EPA запровадили низку обов’язкових правил. Зокрема, усі актори й члени групи повинні пройти тести на коронавірус. Також на майданчику будуть постійно контролювати температуру тіла учасників зйомок, а вся знімальна команда повинна носити маски, коли перебуває за кадром. Крім того, усі учасники процесу мають дотримуватися дистанції.

05.05.2020
об 11:15

Новини

Disney обрала режисера для наступної частини «Зоряних воєн»

Продовження кіносаги «Зоряні війни» зніме володар премії «Оскар» новозеландський режисер Тайка Вайтіті.

05.05.2020
об 14:01

З 11 травня в Україні послаблять карантин і дозволять знімати відео та кіно
Новини

З 11 травня в Україні послаблять карантин і дозволять знімати відео та кіно

Уряд України прийняв рішення про послаблення карантину з 11 травня і дозволив суб’єктам господарювання, пов’язаним з виробництвом аудіовізуальних творів, виконувати свою роботу. Але при цьому ввів деякі обмеження.

08.05.2020
об 10:00