Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Голівудські зірки із синьо-жовтою символікою та хвилина мовчання: на церемонія вручення кінопремії "Оскар" підтримали Україну

29.03.2022
об 11:18

Під час церемонії вручення премії "Оскар", Україну підтримали хвилиною мовчання. На екрані з'явилося звернення: «Ми оголошуємо хвилину мовчання на знак підтримки українського народу, який наразі зазнає вторгнення, військового конфлікту і стикається з упередженим ставленням на своїй території».

З початку російсько-української війни багато світових зірок кіно підтримали Україну, продемонстрували свою солідарність із нашою країною і на церемонії вручення найголовнішої кінопремії. Із синьо-жовтими елементами на одязі з’явилися зокрема режисери Паоло Соррентіно, Гільєрмо дель Торо та Френсіс Коппола, а також актори Джейсон Момоа, Джеймі Лі Кьортіс, Семюель Л. Джексон та інші.

 

Нагороди отримали:

"Найкращий фільм" — "CODA: У ритмі серця" режисерки Сіан Гідер;

"Найкраща режисерка" — Джейн Кемпіон зі стрічкою "У руках пса";

"Найкращі жіноча та чоловічі ролі" — Джессіка Честейн у фільмі "Очі Темі Фей" та Вілл Сміт у стрічці "Король Річард";

"Найкращий іноземний фільм" — японська стрічка "Сядь за кермо моєї машини";

 

Стрічка "Дюна" Дені Вільнева отримала одразу шість відзнак — зокрема за саундтрек, монтаж, операторську роботу, візуальні ефекти

 

Джерело: ABC News, NYtimes, BBC

Читайте також:

Новини

Українську драму «Клондайк» відзначили призом глядацьких симпатій на Берлінському кінофестивалі

19 лютого на 72-му Берлінському кінофестивалі оголосили лауреатів Panorama Publikumspreis — призу глядацьких симпатій, який присуджується за результатами глядацького голосування в рамках конкурсної фестивальної програми «Панорама». Українська драма «Клондайк» здобула премію за друге місце глядацького рейтингу у категорії ігрових фільмів.

21.02.2022
об 16:03

Новини

Стартував Зимовий Кіноринок Одеського міжнародного Кінофестивалю 2022

22 лютого у київському кінотеатрі Kinopark 11 стартував Зимовий Кіноринок Одеського міжнародного кінофестивалю – головний комунікаційний майданчик для представників кіноіндустрії.

23.02.2022
об 11:23