Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Глядачі у Лондоні обрали фаворита кінофестивалю

19.10.2020
об 15:07

Вперше на Лондонському кінофестивалі переможця обирали глядачі, а не журі. Привітальне слово гостей та фільми учасники кіноподії дивилися за допомогою онлайн-сервіса, церемонія нагородження також проходила дистанційно.

Головним фільмом 64-го кіноогляду стала стрічка Томаса Вінтерберга «Ще по одній», головну роль у картині виконав Мадс Міккельсен. Це історія про шкільних вчителів, які дізнаються, що спиртне у маленьких дозах позитивно позначається на працездатності. Педагоги влаштовують експеримент, але все виходить з-під контролю. В Україні цей фільм виходить у прокат 12 листопада, а кіномани його вже могли бачити під час фестивалю «Нове німецьке кіно» від «Артхаус Трафік», який ще триває. Тож, якщо поквапитися, можна подивитися стрічку-тріумфатора Лондонського кінофестивалю одними з перших.

Кращою документальною стрічкою визнано «Художник та крадій», яка розповідає про дружні відносини художниці Барбари Кисілкової та норвежського злодія, який викрав її роботи з галереї.

Нагадаємо, Лондонський кінофестиваль – є одним з найбільших профільних заходів у Великій Британії та відбувається за підтримки Британського інституту кіно.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Українсько-британського фільм «Спадок брехні» презентував трейлер

6 серпня в український кінопрокат виходить шпигунський трилер режисера Едріана Бола «Спадок брехні». Головні ролі у стрічці виконали британський актор Скотт Едкінс («Незаперечний», «Люди Х: Росомаха», «Доктор Стрендж») та українська акторка і телеведуча Анна Буткевич.

30.07.2020
об 17:48

Новини

У мережі з’явився трейлер та постер до стрічки «Відьми»

Намагаючись захиститись від відьом, головні герої за іронією долі потрапляють на їхній шабаш.

07.10.2020
об 11:14

Анімація

У мережі з’явився трейлер стрічки «Упс! Пригоди тривають»

Скоро в кіно анімаційний сімейний фільм «Упс! Пригоди тривають» про те, як двоє друзів випали з ковчега у відкрите море та були розлучені під час шторму, а ще пережили безліч пригод під водою та на острові.

09.10.2020
об 12:12

Новини

Тревел-шоу «Орел і Решка» побувало в мечеті Айя-Софії

Собор Святої Софії – одна з найвизначніших історичних пам’яток, збудованих за часів Візантійської імперії. В липні цього року турецька влада повернула собору колишній статус мечеті, таке рішення подобається не всім.

10.10.2020
об 15:28