Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Гість завершального ефіру «Розмов з Голлівудом» – Марк Розен, продюсер «Восьмого чуття» сестер Вачовські

25.05.2020
об 11:08

26 травня відбудеться завершальний ефір із серії онлайн-інтерв'ю з відомими продюсерами, режисерами та сценаристами Америки в рамках PITCH UA 2! Як завжди, гостя розпитуватимуть Адам Сігел (Adam Sigel) та Джош Вайнсток (Josh Weinstock) – члени журі PITCH UA 2.

Марк Розен (Marc Rosen) – продюсер, за плечима якого серіали «Восьме чуття» (Sense8) сестер Вачовські для Netflix, «Області темряви» (Limitless) для CBS, «Постфактум» (The After) для Amazon та «Поріг» (Threshold) для CBS.

Нині в Марка ексклюзивний контракт з найбільшою незалежною компанією Голлівуду Village Roadshow Entatrainment Group (Joker, The Matrix, Ready Player One), де він відповідає за продюсування кіно- та телеконтенту. За свою кар'єру Марк працював із Warner Bros., CBS, Paramount, 20th Century Fox та іншими корпораціями.

Не забувайте, аби ви змогли вільно послухати їхню цікаву розмову про професійні секрети створення затребуваного успішного контенту, що поєднує розважальну та соціальну складові, треба попередньо зареєструватися.

«Розмови з Голлівудом» за участі Марка Розена відбудуться 26 травня о 18:00.

А якщо ви пропустили попередні ефіри – ви можете переглянути їх у запису на ютуб-каналі проєкту.

Читайте також:

Новини

PITCH UA 2: журі визначило переможців конкурсу

І цього разу їх безпрецедентно багато, а значить якісного, цікавого й різноманітного контенту про Україну вже скоро стане значно більше! І цього разу їх безпрецедентно багато, а значить якісного, цікавого й різноманітного контенту про Україну вже скоро стане значно більше!

22.05.2020
об 17:11

Як режисер: Дивимося кіно разом з Любомиром Левицьким
Новини

Як режисер: Дивимося кіно разом з Любомиром Левицьким

​​​​​​​Робота над американським фільмом «Скелет у шафі» надихнула українського режисера Любомира Левицького присвятити карантинний час кіно, дії в якому обмежуються одним простором. Адже, за словами Любомира, приблизно 70% часу у новій картині, над якою він працював у Лос-Анджелосі разом з іноземними колегами, герої проводять у межах однієї локації. Тож, аби вкотре переконатися, що дійсно цікава історія може бути мало бюджетною стрічкою із шаленим успіхом, вмикаймо онлай фільми, що вже подивився Любомир Левицький.

23.05.2020
об 17:45

Телевізійні вечори: Сучасні українські фільми в ефірі ТБ
Новини

Телевізійні вечори: Сучасні українські фільми в ефірі ТБ

Ввечері 23 та 24 травня два українські телеканали покажуть три фільми вітчизняного виробництва – «Гніздо горлиці», «Червоний» та «Зрадник».

23.05.2020
об 19:35

4 короткометражки про зміну клімату
Новини

4 короткометражки про зміну клімату

Природа – єдине, що буде вічним та могутнім. Під час пандемії вона показала нам, що здатна відновлюватись без нашого на неї впливу. Проте людям варто ставитись з більшою повагою до навколишнього середовища, адже у будь-якого ресурсу є обмеження. Над проблемами екології часто розмірковують режисери з різних країн світу. Так, з’явилась стрічка «Взаємозалежність», яка об'єднала 11 короткометражних фільмів від 11 різних творчих груп. У відео новелах нам показують, наскільки прекрасний та різноманітний світ, але людське невігластво здатне знищити його раз і назавжди. Ми пропонуємо переглянути добірку із 5 документальних фільмів про зміну клімату, глобальне потепління та забруднення річок.

24.05.2020
об 19:05