Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Гідний наступник: Денні ДеВіто схвалив вибір Коліна Фаррелла на роль Пінгвіна в «Бетмені»

26.08.2020
об 14:33

Кілька днів тому глядачі вперше побачили трейлер нового «Бетмена» Метта Рівза, у якому були представлені основні персонажі історії. Серед них і Пінгвін, у якому дуже непросто впізнати Коліна Фаррелла у гримі. У фільмі 1992 року «Бетмен повертається» цю роль блискуче зіграв Денні ДеВіто. Фанати були вражені яскравим образом, який він створив. Тож Колліну Фаррелу доведеться налаштуватися на постійні порівняння з колегою по цеху. Втім, ДеВіто не сумнівається, що з Фаррелла вийде відмінний Освальд Кобблпот. Про це він розповів в інтерв'ю для Collider:

«Я з ним ще не обговорював це, але на  фільм дуже й дуже чекаю. Упевнений, Колін відмінно впорається з цим, тому що він чудовий актор. Єдине, про що йому варто хвилюватися, це щоб Освальд Кобблпот не вирішив заглянути до нього в будинок ... ».

Найімовірніше, образ Пінгвіна у фільмі Рівза буде максимально далекий від того, що глядачі бачили у виконанні ДеВіто у стрічці Бертона. З чуток, на початку фільму Освальд Кобблпот буде добропорядним кандидатом на пост мера Готема, але певні події перетворять його в лиходія, що прагне помсти.

Читайте також:

Новини

Відома дата виходу прем’єри «Мулан» у США

Прем’єра блокбастеру «Мулан» в Америці відбудеться 21 серпня, хоча планувалось, що рімейк анімаційної стрічки 1998 року глядачі зможуть побачити вже 24 липня. Дату релізу перенесли через різьке збільшення захворюваних на COVID-19.

30.06.2020
об 14:23

Новини

Disney переносить прем'єри «Мулан», «Аватару», «Зоряних війн» та інших фільмів

Через складну ситуацію в індустрії та стрімке поширення Covid-19 кінокомпанія Disney відклала прем'єри багатьох своїх фільмів на роки, а деякі – взагалі зняла з розкладу.

24.07.2020
об 16:12

Новини

У мережі з’явилось нове фото зі зйомок «Аватару 2»

Можливо у другій части саги знову з’явиться Сігурні Вівер, а дія фільму проходитиме під водою.

25.08.2020
об 16:26