Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Гід на вечір по 10-му KISFF

04.08.2021
об 15:30

Сьогодні, 4 серпня, розпочався KISFF. Організатори перший день відкриття вирішили зробити різноманітним, аби глядачі одразу відчули атмосферу справжнього кінофестивалю – тут вам і смілива корейська анімація, і добірка фільмів з провідних фестивалів світу, а ближче до ночі учасники зануряться у чарівний світ квір-анімації.

 

КОРЕЙСЬКА ІНДІ-АНІМАЦІЯ

4 серпня, 18:00, кінотеатр «Київська Русь»

Нове покоління незалежних аніматор_ок з Південної Кореї не боїться викликів: вони ризикують та експериментують зі стилем у спробах віднайти свій голос й унікальність.

 

 

ФЕСТИВАЛЬНІ ХІТИ. БЛОК І

4 серпня, 19:00, кінотеатр «Київська Русь» (малий зал)

Попри пандемію, до якої світ аж ніяк не був готовий, кіножиття не стояло на місці. Пристосувавшись до нових умов, кінофестивалі успішно диджиталізувалися, проводили онлайн-події, приймали тисячі віртуальних відвідувачів та нагороджували найкращі стрічки. І завдяки цьому зараз ми можемо представити вам переможців провідних кінофестивалів світу – у програмі «Фестивальні хіти».

 

 

КВІР-АНІМАЦІЯ

4 серпня, 21:00, кінотеатр «Київська Русь»

Що станеться, якщо дати собі волю та не зважати на ролі, нав’язані нам соціумом? Якщо з твоїх плечей бодай на мить впаде тягар уявних обов’язків перед уявними «іншими»? Може, варто спробувати? Обіцяємо, тобі сподобається. KISFF продовжує експериментувати та пропонує зануритись у чарівний світ квір-анімації.

 

 

KISFF 10 РОКІВ: ВИБРАНІ СВІТОВІ ФІЛЬМИ

упродовж 4 – 8 серпня, онлайн

Кажуть, що фільм хороший, якщо він викликає позитивну чи негативну емоцію. Поганий фільм — той, що не викликає жодної. Ці стрічки пройшли випробування часом, через десятиліття вони виглядають актуальними та точно не залишать вас байдужими.

 

Програма 1 

Програма 2

 

Джерело: Пресслужба KISFF

 

Читайте також:

Новини

Названо фільм-відкриття 12-го ОМКФ

14 серпня епічне фентезі «Легенда про Зеленого лицаря» стане фільмом-відкриття позаконкурсної програми «Гала-Прем’єри» 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

04.08.2021
об 15:11

Новини

Метрдотель «Пекельної кухні» Сергій Середа вчитиме гостей критикувати кухарів

Зустрічати гостей пекельного телересторану та дізнаватися в них правду про страви, а при нагоді й спонукатиме до детального аналізу буде ведучий «Пекельної кухні» Сергій Середа.

27.07.2021
об 13:56

Новини

12-й ОМКФ: Фіналісти Book Pitch

30 липня у Мистецькому арсеналі відбувся фінал конкурсу Book Pitch. Спільний проєкт ОМКФ та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» проходить другий рік поспіль. Мета заходу – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні фільми.

02.08.2021
об 15:55