Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Гібридний формат: Розпочався 50-й кінофестиваль «Молодість»

29.05.2021
об 16:49

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» сьогодні розпочинає свою роботу і триватиме до 6 червня. Усі події відбудуться у гібридному форматі за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань кіно та Київської міської державної адміністрації. Долучитись до урочистих Церемоній відкриття та нагородження, які відбудуться на Арці дружби народів у Києві, можна буде і в онлайн режимі, завдяки одному із офіційних партнерів фестивалю медіасервісу MEGOGO.

 

Перевагою онлайн формату стане і той факт, що на платформі сервісу можна буде познайомитись з фестивальними хітами, що раніше брали участь у «Молодості». До того ж компанія підготувала спеціальний показ альманаху «Париж, я кохаю тебе» у кінотеатрі просто неба під Аркою Дружби народів, який можна буде відвідати за абонементами та квитками 30-го травня о 21:00. Стрічка складається з 18 коротких історій, присвячених вічному місту кохання, які розповіли режисери брати Коени, Альфонсо Куарон, Том Тиквер, Ґас Ван Сент.

 

На додаток, інший офіційнй партнер фестивалю ЦУМ Київ відзначить призом переможця першого в історії «Молодості» Конкурсу документальних фільмів та проведе 30 травня о 18:00 показ документальної стрічки «ЦУМ 80», знятої спеціально до ювілею універмагу, у кінотеатрі просто неба біля Арки Дружби народів.

 

У свою чергу медіасервіс MEGOGO, на платформі якого відбудеться ексклюзивний показ учасників Нацконкурсу і голосування за приз глядацьких симпатій, окремо відзначить найкращий повнометражний фільм Міжнародного конкурсу та найкращу стрічку Національного конкурсу короткометражних фільмів. Таким чином, користувачі зможуть віддати свій голос за улюблені стрічки та самостійно визначити переможця.

 

Цьогоріч Почесну нагороду за внесок у світове кіномистецтво від Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» отримає польський актор Данієль Ольбрихський, відомий за ролями у стрічках Анджея Вайди, Кшиштофа Зануссі, Єжи Гоффмана, Клода Лелуша, Фолькера Шльондорфа. Аналогічно кінофестиваль відзначить Нагородою за внесок у розвиток українського кінематографа оператора Юрія Гармаша, відомого своєю роботою у картинах «Вавилон XX» Івана Миколайчука, «Пам’ятай» Володимира Савельєва, фільмах Михайла Іллєнка.

 

Що ж стосується основної програми кінофестивалю, то переможців визначать члени журі. Міжнародний конкурс будуть оцінювати Мауріціо Фантоні Міннелла, Жульєт Дюре, Наталія Ворожбит і Валентин Васянович на чолі з Ад Соломон. Національний конкурс судитимуть Ваутер Янсен, Оксана Войтенко та Кирило Марікуца. Жак Біду, Вікторія Лещенко та Пітер-Ян де П’ю визначать переможців першого в історії фестивалю Документального конкурсу. Відносно ж конкурсантів програми «Сонячний зайчик» свої оцінки виставлять Марко Берґер, Фелікс Маріто й Анна Довгопол.

 

Крім того, цьогоріч Почесну нагороду за внесок у світове кіномистецтво від Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» отримає польський актор Данієль Ольбрихський, відомий за ролями у стрічках Анджея Вайди, Кшиштофа Зануссі, Єжи Гоффмана, Клода Лелуша, Фолькера Шльондорфа. Аналогічно кінофестиваль відзначить Нагородою за внесок у розвиток українського кінематографа оператора Юрія Гармаша, відомого своєю роботою у картинах «Вавилон XX» Івана Миколайчука, «Пам’ятай» Володимира Савельєва, фільмах Михайла Іллєнка.

 

Завдяки офіційному партнеру та спонсору Гран-Прі фестивалю «Молодість» оператору державних лотерей «М.С.Л.» володар головної нагороди фестивалю отримає $10 тисяч. Також за допомогою Міжнародного Інституту Глибинної Психології вперше грошовий приз отримає переможець конкурсу дитячих фільмів Teen Screen.

 

Джерело: Пресслужба КМКФ «Молодість»

Читайте також:

Події

Кіно буде: Цікавинки 49-го КМКФ «Молодість»

Ризики, пов’язані з карантинними обмеженнями, не зупинили організаторів 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», і вони все ж таки прийняли рішення зустрітися з глядачами в кінозалах «Жовтня», Будинку кіно, KINO42, у імпровізованому театрі просто неба біля Арки Дружби Народів та в просторі Fedoriv Hub. Тиждень кіно та освітніх програм у Майстерні талантів промайнув непомітно. За крок до фіналу цьогорічної історії кіноподії ми вирішили передати своїм читачам трохи фестивальної атмосфери.

28.08.2020
об 19:23

Новини

КМКФ «Молодість» кожного року виглядатиме по-новому

Вчора, 18 березня, відбулася перша прес-конференція стосовно проведення 50-го ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», який відбудеться з 29 травня по 6 червня 2021 року у гібридному форматі.

19.03.2021
об 12:11

Новини

50-й КМКФ «Молодість»: Грошова винагорода від Асоціації кіноіндустрії України

Партнером Міжнародного короткометражного конкурсу ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» вперше за всю історію події виступить Асоціація кіноіндустрії України (FIAU). Переможець, якого назве міжнародне журі заходу отримає від FIAU винагороду в розмірі 2000 доларів.

07.05.2021
об 15:09

Новини

Амбасадором 50-го КМКФ «Молодість» став Алан Бадоєв

Український режисер і кліпмейкер представить міжнародний конкурс короткометражних робіт на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість».

12.05.2021
об 14:41