Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Героїні «Сексу у великому місті» зустрінуться в новому серіалі

11.01.2021
об 13:38

Керрі, Міранда і Шарлотта знову з’являться на екранах. HBO Max запустив в розробку продовження серіалу «Секс у великому місті», зйомки якого мають розпочатися навесні 2021 року. Виробництвом займеться Майкл Патрік Кінг, який поставив два повнометражні фільми.

 

Сиквел виходитиме під новою назвою – «І просто так ...» (And Just Like That). Відомо, що він матиме 10 серій, в них з’являться героїні, яких втілили Сара Джесіка Паркер, Синтія Ніксон і Крістен Девіс. Глядачі не побачать Саманту. Актриса Кім Кетролл заявила, що не планує повертатися до проєкту ні за яких умов.

Нові епізоди розкажуть про те, як Керрі, Міранда і Шарлотта стикаються з ще більш складними реаліями життя і дружби в свої 50 років. Нагадаємо, що оригінальний серіал вийшов в 1998 році і розповідає про життя чотирьох подруг з Нью-Йорка, їхні стосунки і проблеми.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Вийшов трейлер нової стрічки Сема Левінсона «Малкольм і Мері»

Netflix випустив перший трейлер «Малькольм і Мері», головні ролі у якому зіграли переможниця премії «Еммі» за серіал «Ейфорія» Зендея та зірка нового фільму Крістофера Нолана «Тенет» Джон Девід Вашингтон.

10.01.2021
об 14:22

Новини

The Guardian пояснило, чому штурмовики у «Зоряних війнах» не можуть стріляти прямо

Незалежно від того, хто ви, ким працюєте і де живете, усі, хто хоч раз бачив «Зоряні війни», знають одне: штурмовики, а також солдати Галактичної імперії, які на вигляд створені із пластику, не можуть стріляти прямо. Це стає зрозумілим ще в епізоді «Зоряні війни IV: Нова надія», коли Люк і Хан рятують Лею від злих пазурів Дарта Вейдера і прориваються назад коридорами Зірки Смерті до Тисячолітнього сокола. Хвиля за хвилею штурмовики з’являються на кожному розі, але ніхто не може здійснити жодного пострілу, і вони падають, як доміно. Люк, Хан та Лея користуються викраденими гвинтівками штурмовика Е-11, тому прихильники Вейдера навіть не можуть уразити свою ж зброю.

10.01.2021
об 15:53

Новини

З’явилась теорія, яка пояснює походження «Душі» від усіх фільмів Pixar, включаючи «Історію іграшок»

Багато років шанувальники Pixar шукають шляхи з’єднання всіх фільмів студії в один всесвіт. «Душа» може дати початок теорії, що натхнена головною механікою мультфільму, зокрема у передачі душ та у формі, яку вони можуть набути.

10.01.2021
об 18:57

Новини

Національне товариство кінокритиків США назвало найкращий фільм 2020 року

У січні люди та організації діляться на дві великі групи. Перші розпочинають втілювати в життя плани, що набудували на прийдешні 365 дні, другі аналізують та продовжують підбивати підсумки року, що минув. Так, днями Національне товариство кінокритиків США вибрало найкращий фільм 2020 року.

11.01.2021
об 12:29