Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Марк Зораді розповів про перспективи Cinemark у 2021 році

27.02.2021
об 12:27

Генеральний директор найбільшої мережі кінотеатрів Cinemark і колишній керівник Disney Марк Зораді, вважає, що за 2 - 4 тижні карантинні обмеженнями у сфері розваг у Каліфорнії стануть менш жорсткішими. Це значить, що кінотеатри там зможуть відкрити свої двері для глядачів. Крім того, в кінозалах цього бренду можуть з'явитися фільми, виготовлені для стрімінгових платформ. Яким чином відбуватиметься прокат таких стрічок, очільник Cinemark розповів під час телефонної конференції з аналітикам із Волл-стріт.

 

На думку Марка Зораді, повернути глядачів у кінотеатри в травні зможуть такі фільми, як «Круелла», «Форсаж 9: Нестримна сага» та «Нескінченність», а наприкінці липня «Посіпаки: Становлення лиходія» і «Найкращий стрілець 2». Як і інші діячі галузі, Зораді також звернув увагу на позитивні зміни у касових зборах у Китаї, Японії та Австралії, як доказ того, що звички, сформовані під час пандемії не залишаться назавжди і рано чи пізно глядачі повернуться.

До того ж компанія веде активні перемовини з декількома нетрадиційними дистриб’юторами такими як Netflix, Apple та Hulu. Ще до пандемії наростала напруга між дедалі потужнішими стрімінговими сервісами та традиційними кіномережами, які намагалися триматися на тримісячних вікнах між прем’єрами в офлайні та онлайні. Зараз, коли пандемія змусила переосмислити всю галузь, власники театрів стали більш креативними. Cinemark, як і AMC, у минулому році застосувала більш гнучку стратегію і вирішила випробувати покази фільмів від Netflix такі як «Різдвяні хроніки 2», перш ніж вони перейшли на платформу стрімінгового сервісу. Тому мережа була відкрита для скорочення кінотеатрального вікна, залежно від фінансових умов.

Більшість кінотеатрів тяжко пережили минулий рік. Так, загальний дохід компанії Paramount склав 98,2 млн доларів, порівняно з 788,8 млн доларів за той же період роком раніше, а чисті збитки досягли 2,03 долара за акцію в порівнянні з прибутком 22 центи за той же квартал у 2019 року.

 


Що ж стосується мережі Cinemark, за 2020 рік її дохід впав до 686,3 млн доларів, у порівнянні з 3,3 млрд доларів у 2019 році. За весь минулий рік відвідуваність становила 54,3 мільйона глядачів, середня вартість квитка складала 6,57 доларів.

Мабуть, найбільш обнадійливою статистикою у щоквартальному звіті були витрати на душу населення, які склали 5,42 долари, що, за словами Зораді, відповідає аналогічному періоду в 2019 році.

У цьому кварталі Cinemark заявили, що випередили своїх суперників Regal Cinemas, збільшивши свою частку в загальній касі Північної Америки з 13% до 20% порівняно з 2019 роком.
 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Аналітики визначили, що акції Cinemark досягли 7-місячного максимуму, що прогнозує «повернення до звичного життя» кінотеатрів

Акції кінотеатрів Cinemark набрали 1%, зупинившись на рівні $ 19,11, що є найвищим показником з червня минулого року, після рішучого вислову довіри аналітика Еріка Волда з компанії Б. Райлі.

16.01.2021
об 15:45

Новини

Український бокс-офіс: Дохід кінотеатрів у романтичний вікенд скоротився на 18 %

Прем’єри минулого тижня не надто зацікавили глядача, тож українським кінотеатрам в період 11 – 14 лютого вдалося зібрати лише 18,81 млн гривень, що в порівнянні з минулим тижнем менше на 18 %.

17.02.2021
об 12:16

Новини

Американські кінотеатри відкриються в березні

Днями губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо під час пресконференції зробив заяву про те, що на наступному тижні місцевим кінотеатрам дозволять вийти з локдауну. Зазначимо, Нью-Йорк є другим за важливістю для кінопрокату регіоном США після Лос-Анджелеса.

24.02.2021
об 14:33

Новини

Paramount Pictures розповіла про стратегію роботи Paramount +

На зустрічі для інвесторів, яку нещодавно провів холдинг кінокомпанії ViacomCBS, представники студії Paramount Pictures розповіли, як працюватиме їхня стрімінгова платформа Paramount + та які зміни у зв’язку з цим чекають на релізи кіновиробника.

25.02.2021
об 17:43