Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Гарна новина: Онлайн-показ 11-го ОМКФ подовжено!

23.09.2020
об 18:37

Як ми вже повідомляли, з 25 вересня до 3 жовтня в онлайн-форматі відбудеться 11-го Одеський міжнародний кінофестиваль. І ось гарна новина: з’ясувалося, що фестивальні фільми будуть доступні до перегляду ще впродовж тижня після церемонії закриття.

 На численні прохання глядачів ОМКФ влаштовує додатковий тиждень фестивального кіно з 3 до 11 жовтня і подовжує термін перегляду стрічок, які будуть користуватися найбільшим попитом. На всіх кіноманів додатково очікують найгучніші кінохіти, цікаві прем’єри. Також буде більше часу на знайомство з учасниками та призерами світових кінофестивалів. Тепер не потрібно обирати між фільмами та майстер-класами, Q&A та прем’єрами, адже часу буде вдосталь на всі івенти 11-го ОМКФ!

Дивитися фільми до 11 жовтня на платформі oiff.online зможуть власники Фестивального абонементу та акредитовані особи. Також можна буде придбати квиток на окремий показ, або купити абонемент, щоб побачити якомога більше фільмів. Стрічки будуть доступні до перегляду виключно на території України.

 

 

Ознайомитись з програмою 11-го ОМКФ можна тут.

Придбати Фестивальний абонемент можна тут.

 

 Джерело: ОМКФ

Читайте також:

Новини

Гайд по фільмах 11-го ОМКФ від Юлії Сінькевич

25 вересня стартує 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який цьогоріч проходитиме в новому для себе форматі. Генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич порадила, які фільми з програм краще не пропускати і заздалегідь забронювати собі на них квитки.

16.09.2020
об 15:15

Новини

Побачити прем’єри та поспілкуватись з авторами: Унікальна можливість для володарів абонентів 11-го ОМКФ

Фестивальний абонемент дає змогу глядачу першим побачити унікальні прем’єри, учасників та переможців заходу, поставити питання автору фільмів та подивитись майстер-класи провідних кіно діячів. Нині придбати його можна за акційною ціною.

16.09.2020
об 16:21

Новини

На 11-му ОКМФ відбудуться онлайн-заходи для кінопрофесіоналів

З 29 вересня до 2 жовтня в межах секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудуться онлайн-заходи для кінопрофесіоналів. Їх ціль - підтримка та розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа.

17.09.2020
об 18:37

Новини

Алік Шпилюк радить не пропускати ці фільми під час 11-го ОМКФ

Наприкінці тижня, у п’ятницю розпочнеться 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Вперше за всю історію проведення подія відбуватиметься онлайн, а це значить, що глядачі зможуть подивитися найгучніші фестивальні хіти та ексклюзивні прем’єри, навіть не виходячи з дому. Програмний консультант ОМКФ Алік Шпилюк обрав 5 фільмів, на які обов’язково варто звернути увагу, тож складаючи власний розклад переглядів не оминіть увагою ці стрічки.

21.09.2020
об 12:58